A King’s Tale: Final Fantasy XV şimdi ücretsiz olarak sunuluyor

A King’s Tale: Final Fantasy XV şimdi ücretsiz olarak sunuluyor

Oyuna sahip olmak için güzel bir fırsat.

Square Enix Ltd. önceden yalnızca ön-sipariş promosyonu olarak dağıtılan A King’s Tale: Final Fantasy XV yapıtının bugünden itibaren herkese ücretsiz olarak sunulduğunu duyurdu. Xbox Games Store ve PlayStation Store üzerinden indirilebilecek olan A King’s Tale: Final Fantasy XV, ana oyundan 30 yıl öncesinde geçiyor ve retro-tarzı grafikler ve yüksek tempolu dövüş sistemiyle dikkat çekiyor. Aksiyon, başkenti yağmacı canavarlara karşı savunmaya çalışan Kral Regis ve sadık yol arkadaşlarına (Weskham, Cid ve Clarus) odaklanıyor. Bu yapıtın başlıca özellikleri arasında derin dövüş sistemi, yol arkadaşları, büyü ve çağırışlar bulunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

A King's Tale: Final Fantasy XV şimdi ücretsiz olarak sunuluyor

  • Derin Dövüş Sistemi – Kombolar, karşılıklar ve Regis’in ünlü “Warp Strike” saldırısı hızlı refleksleri ve akıllıca taktikleri ödüllendiren, hızlı ve gerçek zamanlı dövüşler sunuyor.
  • Yol Arkadaşları – Birbirinden farklı üç yol arkadaşı düşmanlara saldırmanın benzersiz ve yeni yollarını sunarken, inanılmaz zararlar veren süper hareketler yapmanızı da sağlıyor.
  • Büyü – Ateş, Buz ve Yıldırım büyüleri ile savaş alanını ateşe verin, düşmanlarınızı dondurun veya düşmanlarınıza elektrik çarpmasını sağlayın.
  • Çağırışlar – Düşmanlarınızı ağzınızı açık bırakacak şekillerde yok edecek epik Astral varlıklar çağırın.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.