Menü
https://leadergamer.com.tr/venatores-takimi-wesg-diskalifiye-edildi/
2k Games 21 Ekim 2017 22:00

2K Games yeni bir FPS oyunu üzerinde çalışmaya başlıyor

Darkness 3? Yeni bir Bioshock?


WWE 2K ve NBA 2K serisi ile düzenli olarak oyuncuların karşısına çıkan 2K Games, yepyeni bir FPS oyunu üzerinde çalışmaya başladı. Tüm bunları ise bir NeoGAF kullanıcısı fark etti. Bu NeoGAF kullanıcısı internet üzerinde dolaşırken bazı iş ilanlarına rastladı ve bu iş ilanları 2K Games ekibine aitti. Bahsettiğimiz bu iş ilanlarında 2K Games içerisinde yeni bir küçük geliştirici takımının kurulduğu, bu takımın yepyeni bir FPS oyunu üzerinde çalışacağı belirtiliyordu.

2K Games yeni bir FPS oyunu üzerinde çalışmaya başlıyor

Şimdilik bu FPS oyunu hakkında ortada herhangi bir detay yok fakat NeoGAF kullanıcıları 2K Games tarafından geliştirilmeye başlanan bu FPS oyununun Darkness 3 veya yeni bir Bioshock oyunu olduğunu tahmin ediyor. Peki, sizin bu konudaki fikriniz nedir? Belki de geliştirici ekip Battle Royale trendini takip edip, H1Z1 veya PlayerUnknown’s Battlegrounds benzeri bir video oyunu ile karşımıza çıkar?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör