Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

120Hz, G-SYNC ve HDR teknolojileri, tek bir 65-inç boyutlu NVIDIA monitöründe toplanıyor

120Hz, G-SYNC ve HDR teknolojileri, tek bir 65-inç boyutlu NVIDIA monitöründe toplanıyor

Bu monitörler adeta, "PC master race!" diye bağırıyor.

60Hz, HDR ve G-SYNC olmayan bir monitör mü kullanıyorsunuz? NVIDIA sizleri düşündü ve 65-inç boyutlu yepyeni monitörlerini duyurdu. Yapılan duyurulara göre bu monitörlerde 120Hz, G-SYNC ve PC oyuncularına yeni yeni sunulmaya başlanan HDR teknolojileri bulunuyor. CES 2018 etkinliği sırasında duyurulan bu monitörlerin adı BFGD (Big Format Gaming Displays) olarak geçiyor. Ayrıca bu monitörlerde NVIDIA SHIELD desteği bile bulunuyor. Yani, bu markaya ait bir ekran kartı kullanıyorsanız, BFGD (Big Format Gaming Displays) sizin için güzel bir tercih olabilir. Peki, bu BFGD (Big Format Gaming Displays) monitörler ne zaman çıkacak, ne kadara satılacak?

120Hz, G-SYNC ve HDR teknolojileri, tek bir 65-inç boyutlu NVIDIA monitöründe toplanıyor

Ne yazık ki duyuru sırasında bu monitörlerin çıkış tarihi ve fiyatı duyurulmadı. Fakat bu tip teknoloji etkinliklerinde duyurulan ürünlerin, özellikle de oyuncu ürünleri, genelde duyurulduğu sene piyasaya sürülüyor. Yani, NVIDIA tarafından duyurulan bu yeni monitörlerin de çıkış tarihi eğer 2018 olursa, hiç şaşırmayız. Peki, fiyat ne olacak? Fiyat hakkında ne yazık ki herhangi bir tahminimiz bulunmuyor. Yalnız, bu monitörlerin 65-inç olduğunu göz önünde bulundurursak ve HDR, 120Hz, G-SYNC gibi teknolojilerin de bulunduğunu hatırlarsak, pek de ucuz bir fiyat etiketi ile karşılaşmayacağız gibi görünüyor.

Eğer dilerseniz BFGD (Big Format Gaming Displays) ürünleri için yayımlanmış olan tanıtıcı videoya sizler de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Eğer bu monitörlerden de satın almak isterseniz, bizleri de görürsünüz umarım. Doğru düzgün bir monitörümüz bile yok…

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın