108 ekran Pac-Man arcade makinesi, £15,999.99 fiyat etiketi ile satışta

108 ekran Pac-Man arcade makinesi, £15,999.99 fiyat etiketi ile satışta

Makine güzel de, biraz pahalı değil mi?

Video oyunu evreninin en klasik oyunlarından olan, birçoğumuzun zamanında deli gibi oynadığı Pac-Man, arcade salonlarına, oradaki makinelerde de zamanında bayağı bir oynanıyordu. Bazı klasik sever oyuncular, eminim ki o günleri hala hatırlıyordur ve o günlere geri gitmek istiyordur. Eğer siz de o oyunculardan bir tanesiyseniz, fırsat ayağınıza geldi. Çünkü Costco üzerinde şu an 108 ekran Pac-Man arcade makinesi, £15,999.99 fiyat etiketi ile satışta. BANDAI NAMCO ve Raw Thrills iş birliği ile ortaya çıkan bu arcade makinesi, Dünya üzerindeki en büyük Pac-Man arcade makinesi olma unvanını da taşıyor. İki oyuncunun aynı anda, karşı karşıya veya dost olarak oyunu oynayabileceği bu makine, oyuncular için farklı renk desteği de sunuyor ve böylece oyuncular, kimin, kim olduğunu karıştırmıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

108 ekran Pac-Man arcade makinesi, £15,999.99 fiyat etiketi ile satışta

Bu makine sadece bizlere klasik Pac-Man oyununu da sunmuyor. Yenilikler getiriyor bu oyuna. Mesela oyuncular artık öldükleri zaman, can satın alabiliyor ve kaldıkları yerden oyuna devam edebiliyor. Bunu, tabii ki en yüksek skorlara ulaşmak için yapıyor oyuncular. Çünkü, bu makine içerisinde yepyeni bir de skor tablosu bulunuyor. Eğer tamamen ölürseniz de, oyuncuların yaptığı başarımlar ekranda gözüküyor. Mesela 2 kişi oynarken, en çok nokta yiyen veya hayaleti yiyen oyuncular, ayrı bir yazı ile gösteriliyor. Böylece oyun sırasında, sizin en iyi ne yaptığınız daha rahat bir şekilde görünüyor. İşin en iyi yanı ise, bu makineye reklam alabilmeniz, ücretsiz çalıştırabilmeniz veya para ile çalışır hale getirebilmeniz. Bu herhalde arcade salonu sahiplerine yarayacaktır en fazla.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Peki, bu cihazın özellikleri nedir? Tekrar sıralayalım. Öncelikle bu Pac-Man arcade makinesinin fiyatı £15,999.99. Ekran boyutu ise 108. LED ışıklandırma ile süslenen bu makinenin, Pac-Man temalı havası, kontrolcü kısmı ve joystick bölümü bulunuyor. Ne diyelim? İlgilenirseniz, şu bağlantıya bekliyoruz sizi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.