Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.08.2020

Tom Clancy’s Elite Squad, bir süredir bekleniyordu fakat en sonunda mobil cihazlarda çıkış yaptı. Oyunun çıkış yaptığı mobil cihazlardan kastımız, iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlar. Tom Clancy’s Elite Squad, Caveira, Sam Fisher, El Sueño, Montagne, Nomad ve daha fazlası tanıdık karaktere yer veriyor. Tom Clancy’s dünyasından efsanevi karakterler içeren askeri bir mobil RPG oyunu olarak karşımıza çıkıyor olduğunu söylemek mümkün.

Tom Clancy’s Elite Squad mobil platformlarda yerini aldı

Ubisoft ekibi, "Oyuncular sayısız silah, donanım parçaları ve en ölümcül kadroyu kurmak ve geliştirmek için eşsiz yeteneklere sahip 70 ikonik karaktere erişebilir. Komutan olarak oyuncular, Tom Clancy’s The Division'dan Operasyon Üssü ve Tom Clancy’s Splinter Cell Conviction'dan Malta ve Valletta da dahil olmak üzere en efsanevi savaş alanlarında dinamik 5e5 çatışmalarda takımlarını yönetecek." diyerek oyunda neler yapacağımız konusunda bilgi verdi.

Dahası da, Ubisoft ekibinin paylaşmış olduğu basın bülteninde, "Tom Clancy’s Elite Squad, oyuncuların dünyayı kurtarmak için yeni bir tehditle yüzleşmek zorunda kalacakları yepyeni bir Tom Clancy’s anlatısını tanıtan, heyecan verici bir hikaye modu içeriyor. Hikaye modu, çeşitli açılabilecek askerler ve benzersiz anlatı sahneleri ile birçok bölüm içerecek. Hikaye modu ile birlikte, oyuncular yoğun PvP savaşları için arenadaki diğer ekiplere meydan okuyabilir ve hatta sürükleyici ve rekabetçi bir deneyim için destansı birlik savaşlarında güçlerini birleştirebilirler." şeklinde oyunun neler sunduğunu da söyledi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.