Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 16.05.2023

Hyrule'un sunduğu her şeyi keşfetmeye hevesliyseniz oyunun ne kadar süreceğini merak ediyor olabilirsiniz. Zelda Tears of the Kingdom oyuncuların beklediğinden çok daha dolu olduğu için, uzunluk önceki oyununkine benzer, ki bu da çok kısa değildi. Siz de The Legend of Zelda Tears of the Kingdom süresi gerçekten uzun ve kaç saat sürüyor diye merak ediyorsanız, işte şimdi cevabını vereceğiz.

The Legend of Zelda Tears of the Kingdom süresi

The Legend of Zelda Tears of the Kingdom'ın yan içerikler ve keşifler de dahil olmak üzere ortalama oynanış süresinin 50 ila 70 saat arasında olduğu söyleniyor. Bu da SkillUp'ın oyunu incelediği ve konuştuğu diğer incelemecilerin hiçbirinin daha hızlı bitiremediğini kabul ettiği incelemesinden geliyor. Gene Park gibi, diğer eleştirmenler de oyunun 60 saat civarında sürdüğünü iddia etti.

Elbette, birçok inceleme Tears of the Kingdom'ın Breath of the Wild'dan ne kadar daha yoğun olduğuna dikkat çekti. Sonuç olarak, oyunun sunduğu her şeyi keşfetmek ve yararlanmak istiyorsanız, süreniz önemli ölçüde artabilir. Tüm Tears of the Kingdom haritalarını keşfederseniz yapacak çok şeyiniz olacak.

The Legend of Zelda Tears of the Kingdom kaç saat sürüyor?

Daha önce bahsettiğimiz bilgileri toparlayacak olursak, kısaca 50-70 saat arası demek mümkün. Ancak, keşif yapmak, gezip tozmak isterseniz, bu süre daha da uzayacaktır. Artık, The Legend of Zelda Tears of the Kingdom süresi ile ilgili bilgi sahibisiniz. Bu yüzden, sizi diğer yazılarımızla tanıştırma zamanı geldi demektir. Bu rehber yazımızın konuğu olan oyun ile ilgili daha birçok soruya yanıt getirdik. Bütün soruların cevabını, şimdi tavsiye edeceğimiz yazımızda bulmanız mümkün.

Başka tavsiyeleriniz var mı?

Umarız Zelda Tears of the Kingdom'la ilgili olarak bu rehber yazımız size faydalı olmuştur. Elbette, sizler için daha başka tavsiyelerimiz de var. Sitemiz üzerinde, sizler için rehber yazıları hazırladık. Hatta, hazırlamaya da devam ediyoruz. Siz de, bütün rehber yazılarımızı görmek isterseniz, The Legend of Zelda Tears of the Kingdom rehber ana sayfası sizin için demektir. Zira, bütün The Legend of Zelda Tears of the Kingdom yazılarımızı burada listeledik. Şimdi, oyunun tadını çıkarırken iyi eğlenceler dileriz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.