Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.08.2020

The Legend of Zelda Skyward Sword, bildiğiniz üzere normalde Nintendo Wii konsolu için çıkmıştı. Çıktığında Nintendo Wii için gelmiş olan yapım, görünüşe göre Nintendo Switch platformu için de planlanıyor. Çünkü, ortaya çıkan bir görsel, bu yönde bilgi veriyor. The Legend of Zelda Skyward Sword Nintendo Switch versiyonunun ortaya çıkması ile ilgili detaylardan bahsetmeden önce, hemen aşağıdaki Wario64 tarafından paylaşılan Twitter gönderisine bakmanızı tavsiye ederiz.

The Legend of Zelda Skyward Sword Nintendo Switch Amazon üzerinde belli oldu

Yukarıda yer alan görsele göz gezdirdiyseniz, detaylardan bahsedelim. Bu görsel, Amazon UK üzerinde açılan The Legend of Zelda Skyward Sword Nintendo Switch’in sayfasına ait. Görebileceğiniz üzere fiyatlandırmalar vesaire belli. Dahası da, platformun yanı sıra, aynı zamanda ürün isminde de Nintendo Switch’ten bahsediliyor. Yani, yanlışlıkla olma ihtimali yok gibi bir şey. Fakat an itibari ile ilan sayfasının kapalı olması da, bir çalışanın yanlışlıkla sayfayı herkese açık hale getirdiğini gösteriyor. Şimdiden o çalışana geçmiş olsun.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.