Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 27.12.2022

Dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Netflix, yıllar boyunca orijinal içeriğe büyük yatırım yaptı. Yayın hizmeti tamamen özel yapımlarla ilgili ve her şey Stranger Things ile başladı. The Witcher'dan Emily in Paris'e, her şey onlarla ilgili. Popüler program sona ermeye hazırlanırken işlerin nasıl sonuçlanacağını izlemek için tüm gözler Hawkins'in üzerinde. Şimdi, yeni bir söylenti Stranger Things anime spin-off olasılığını gündeme getiriyor.

Stranger Things anime dizisi hakkında kesin bilgi yok

Bir hayran sitesi olan What's on Netflix, anime yapımı hakkında bilgi edindiğini iddia ettiği için bilginin kaynağı. Rapor doğruysa, Stranger Things Tokyo'nun şu anda geliştirilmekte olan bir animesinin olduğu ortaya çıkıyor. Gösterinin geliştirilmesine "oldukça uzun bir süre" önce başlandığı ve 2021'in başlarında varlığına dair söylentilerin dolaşmaya başladığı bildiriliyor.

Bu iddia edilen Stranger Things anime dizisi ilgili olarak Netflix henüz resmi bir açıklama yapmadı. Ancak Stranger Things'in yapımcıları daha önce spin-off'larla ilgili ipuçları vermişti. Duffer Kardeşler bu yıl Netflix'le olan yaratıcı anlaşmalarını artırdılar ve Stranger Things spin-off'larını tartıştılar. Happy Sad Confused podcast'ine göre, Duffer Kardeşler o dönemde spin-off'un orijinal diziden farklı olacağını söyledi. İddiaya göre, konu Stranger Things evreniyle bağlantılı olacak. Ancak daha çok bu hikayeyi nasıl anlattığımızla ilgili.

Orijinal Netflix dizisi Stranger Things sona erecek. Ancak bundan sonra ne olacağına dair bir haber yok. Stranger Things Tokyo anime dizisinin hayata geçmesi halinde hayranlar belki de Upside Down'ın sadece hayal edebildiğimiz yeni bölgelerini görebilecekler. Video oyunlarını seven ve 1980'lerin Tokyo'sunun kenar mahallelerinde yaşayan ikiz kardeşlerin Upside Down ile tanışmaları muhteşem bir maceraya dönüşür. Anime olarak böyle bir konuyu izlemek cidden efsane olurdu. Fakat, ne yazık ki daha önce de belirttiğimiz gibi, kesin bir bilgi yok. Şimdi, sadece sabredip güzel haberler bekleyeceğiz.

Stranger Things anime söylentisini bitirmeden önce, birkaç tavsiye de verelim. Ayrıca, Netflix kodları yazımıza da bakmanızda fayda var. Dahası, Netflix üzerinden izlenebilecek en iyi anime dizileri yazımız da sitemiz üzerinde sizleri bekliyor. Bunlar ve çok daha fazlası sitemizde mevcut. Dilediğiniz zaman, sitemizden birçok konuda rehber yazımıza göz gezdirebilirsiniz. Bu sayede, çok daha rahat edersiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.