Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 29.08.2018

RTS türü oyunları seven oyunculara güzel bir haberimiz var. Duymadıysanız eğer, Steel Division 2 isminde RTS türünde bir oyun bizlerle buluşmaya hazırlanıyor. Eugen Systems ekibi, yolda olan Steel Division 2 isimli oyunları için yepyeni bir video yayımladı. Ayrıca, oyunun Gamescom 2018 etkinliklerinde kapalı kapılar ardında gösterildiğini de belirtmemizde fayda var. Hemen aşağıda, sizlere bahsetmekte olduğumuz videosu bulabilirsiniz. Siz Steel Division 2 için yayımlanmış olan videoyu izlerken, biz de biraz oyunun kendisinden bahsedelim.

Steel Division 2 videosu, oyunun içerisinden alınmış

Yukarıda izleyebileceğiniz Steel Division 2 videosunda gördüğünüz her şey oyunun içerisinden. Yani, video içerisinde karşınızda bulunan her şey, oyunun içerisinde de bulunuyor. Elbette çıkışında bizlere daha farklı olarak sunulabilir. Fakat büyük bir çoğunlukta aynı olarak kalacaktır. Steel Division 2, 2. Dünya Savaşı'nın Doğu Cephesi'nde geçiyor. Yıl olarak ise, 1944'e tanıklık ediyoruz. Yayımlanan video ile birlikte de, oyun içerisindeki önemli özellikleri biraz da olsa görmüş olduk.

Oyunun özelliklerine değinmek gerekirse, 600'den fazla tarihi açıdan doğru ünite bulunuyor oyunda. Bunlar da, 18 farklı bölükte yer alıyor. 25 farklı Steel Division 2 haritasına oyun içerisinde şahitlik edeceğiz. Görsel açıdan, yeterli denilebilecek seviyede bir güzelliğe sahip. Çevrim içi, çevrim dışı, eşli ve 10v10'a kadar çoklu oyunculu modlara sahip. Özetle, RTS oyunlarını seven oyuncu kitlesi için fazlasıyla güzel bir oyun olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.