Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 05.03.2021

CI Games ekibinin sıradaki oyunu olan Sniper Ghost Warrior Contracts 2, görünüşe göre bir süre daha bizlerle olmayacak. Zira, açıklanan Sniper Ghost Warrior Contracts 2 çıkış tarihi bilgilerine göre yapım, 4 Haziran 2021 tarihinde bizlerle olacak. Yani, gerçekten uzun bir süre daha bekleyeceğiz tecrübe edebilmek için. Öncelikle, hemen aşağıda yer alan Sniper Ghost Warrior Contracts 2 yeni oynanış videosuna göz gezdirmenizi tavsiye ederiz. Biz de, o esnada yolda olan oyunun en önemli özelliklerinden bahsedelim.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 çıkış tarihi 4 Haziran 2021

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 ile birlikte bizleri ekstrem seviyede keskin nişancılık deneyimleri de bekliyor. Oyun içerisinde 1000 metre ötedeki düşmanları dahi vurabileceğiz. Ayrıca, oyunun hikaye modunda, oyuncuları yoğun ve baskı dolu taktiksel bir oyun tecrübesi beklendiği üzerinde de duruluyor. Sniper Ghost Warrior Contracts 2 içerisinde, Raven adındaki karakteri yöneteceğiz. Orta Doğu’nun kanunsuz bölgelerindeki maceralarını tecrübe edeceğiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.