Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Shadow of the Colossus ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Shadow of the Colossus ne zaman çıkacak? (Çıktı)

Büyülü kılıcınızı elinize alın, Shadow of the Colossus çok yakında PlayStation 4 için geliyor.

Orijinal olarak çıkışını 2005 senesinde PlayStation 2 için gerçekleştirmiş olan Shadow of the Colossus, birkaç sene sonra PlayStation 3 platformuna da HD olarak gelmişti. Belli ki PlayStation 2 ve PlayStation 3 platformları, bu oyunun sonu olmayacak. Çünkü Shadow of the Colossus, 6 Şubat 2018 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro konsollarına geliyor. Oyunun yeni sürümü, PlayStation 3 sürümü gibi HD Remaster da olmayacak. Geliştirici ekip, Shadow of the Colossus oyununun PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro sürümünü, sıfırdan, orijinal oyundan ilham alarak geliştiriyor.

Bluepoint Games ve JAPAN Studio tarafından geliştirilen, doğal olarak da Sony Interactive Entertainment Europe tarafından dağıtımcılığı üstlenilecek olan bu video oyunu, aksiyon-macera tipinde bir yapıt olacak. Dediğimiz gibi, bu oyun orijinal Shadow of the Colossus ile bire bir aynı olmayacak. Remake bir yapıt göreceğiz. Bu yüzden PlayStation 2 ve PlayStation 3 konsollarında orijinal oyunu oynamış olsanız bile, oyunun bu yeni sürümünü satın almak isteyebilirsiniz. Satın almak demişken…

Shadow of the Colossus isimli bu yapıt şu an PlayStation Store üzerinde 119 TL fiyat etiketi ile ön siparişe açılmış durumda. Eğer oyuna ön sipariş verirseniz, klasik olarak bir dinamik temaya sahip oluyorsunuz. Ayrıca oyun içinde de özel bir alternatif kılıç kullanabiliyorsunuz. Bu ikisinden daha fazla ön sipariş bonusu bulunmuyor ne yazık ki. Son olarak belirtelim, bu oyunun PlayStation Store üzerinde herhangi bir koleksiyoncu sürümü veya Deluxe Edition hali de bulunmamakta.

Shadow of the Colossus ne zaman çıkacak?

“Artık PS4 ve PS4 Pro’da oynanabilen, tüm zamanların en başarılı ve en sevilen oyunlarından birinin harikalığını ve büyüsünü keşfet. Bluepoint Games’in geliştirdiği, Fumito Ueda’nın asıl macerasının duyguları, yoğunluğu ve güzelliği inanılmaz bir şekilde yeniden düzenlendi. Geliştirilen görseller ve artan performans ile her destansı sahne, artık daha heyecan verici ve akıllarda kalıcı.

Bir kızı diriltmek için göreve başla, yapman gereken 16 devasa canavarı yenmek. Silah olarak sadece zekanı, büyülü kılıcını ve bir yayı kullanabileceğin bu macerada, yol dostun olan atının sırtında muhteşem manzaralar eşliğinde ilerle ve her Colossus’u bulmaya çalış. Ama dikkat et; her devin belirli bir zayıflığı olsa da, o zayıflığı bulmak ve ondan faydalanmak hiç de kolay olmayacak. Keşif, platform, bulmaca çözme ve aksiyonun muhteşem ve heyecan verici karışımı seni bekliyor…”

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın