Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 04.02.2019

PUBG Lite'ı bilgisayarınızda nasıl oynarsınız gelin bakalım

Geçenlerde yaptığımız haberde PUBG Lite'ın yayınlandığını söylemiştik ama bir sıkıntı var oda şuanlık herkese açık olmaması, sadece Tayland'da kullanılıyor olması. Tencent Games, PUBG Mobile ile ortalığı kasıp kavurdu zaten şimdi de yeni projesi PUBG Lite (Project Thai) ile daha fazla oyuncuya ulaşmaya çalışıyor. PUBG, PC versiyonunda şuan ortalama günlük 2 milyon oyuncuya ulaşırken PUBG Mobile ile 10 milyon oyuncuya ulaşıyor. Bakalım yeni projesi PUBG Lite'da kaç oyuncuya ulaşacak. Normal PUBG oynayanlar hala PUBG mavi kan nasıl yapılır bilmiyorlarsa yazımıza bir göz atsınlar bence mavi kanı daha çok beğenecekler.

PUBG Lite Nasıl Oynanır ?

PUBG Lite bugün itibari ile Türkiye'ye açıldı. Türkiye'de oynanabilir durumda olan oyun bugün yani 23 mayısta çıkış yaptı ama sabah 8'e doğru sunucular anca açıldı çünkü bakımdaydı. Bu yüzden gece girdiğinizde "Bölgenizde uygun değil" gibi hata alıyorsanız merak etmeyin düzelicek. Sunucular açıldı ama büyük ihtimal yoğunlukdan dolayı şuan çökmüş durumda 1-2 güne PUBG bu sorunu düzeltir gibime geliyor.

PUBG Lite Türkiye'de artık çok rahat bir şekilde oynanabilecek. Aşağıdaki maddeleri takip ederek nasıl indirildiğini anlayabilirsiniz

  • Buradan PUBG Lite sitesine gidin.
  • Direk karşınıza çıkan İndir butonuna tıklayın.
  • Başka bir sayfaya yönlendirecek, tekrar indir diyin ve indirin
  • Yaklaşık 70 mb civarında setup dosyası inecek sonrasında 2 GB oyun yüklenecek launcherda.
  • Giriş yaparak oyunun keyfini çıkarın

PUBG Lite VPN ile Nasıl Oynanır?

PUBG Lite çok güzel, düşük sistem istiyor vs. ama oyun ülkemizde oynanmıyor hatta hiçbir yerde oynanmıyor sadece Tayland'da oynanıyor. Oyunu bazı yöntemlerle oynamanız mümkün şimdi bizde bu yöntemlerden birini söylicez. ,

  • Bu linkten SoftEther VPN indirin.
  • VPN ayarlarından Tayland’a bağlanın.
  • Bu siteye girin önce sağ üstteki sarı yerden üyelik açın ardından tekrar siteye dönüp kırmızı butondan indirme işlemini başlatın.
  • Kullanıcı girişinin ardından oyuna girebilirsiniz.

PUBG Lite Sistem Gereksinimleri

Normal PUBG'nin aksine PUBG Lite çok düşük sistem istiyor yani neredeyse herkesin oynamasını istiyor. Aşağıdaki görselde PUBG Lite minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini görebilirsiniz.
pubg lite sistem gereksinimleri

Daha fazla Bedava Steam Kodları ve Oyun Haberleri için kategorilere göz atabilirsiniz

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.