Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 01.01.2019

Güzel görselliğe sahip olduğunu belirtebileceğimiz Project CARS serisi, bildiğiniz üzere 3. oyununu ağırlamaya hazırlanıyor. Project CARS 3 yolda olmasına yolda fakat nasıl bir tecrübe sunacak dersiniz? İşte tam olarak bu soruya yanıt getiren Slightly Mad Studios CEO’su Ian Bell, Project CARS 3’nin Need for Speed Shift isimli klasikleşen yapımın devam oyunuymuş gibi hissettireceği konusunda sözler verdi. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmadan Ian Bell tarafından Project CARS 3 ve Need of Speed Shift hakkında verilen bilgilerden bahsedelim.

Project CARS 3, Need for Speed Shift isimli yapımın varisi olarak karşımıza çıkacak

GTPlanet aracılığıyla açıklamalarda bulunan Ian Bell, “Buradan bir ders çıkardık ve içeriği azaltmak istemiyoruz, nereleri düzeltmemiz gerektiğini, nerede gereksiz dizayn kararları aldığımızı biliyoruz. Project CARS 3, daha çok Need for Speed Shift’in, herkesin sevdiği oynanış özellikleri bulunan devam oyunu gibi olacak.” diye belirtti. Project CARS 3, an itibari ile geliştirme aşamasında olduğu için ne yazık ki bu bilgiler ne kadar doğru bilinmiyor. Oyun ya 2019 yılının sonlarında ya da 2020 yılının başlarında çıkışını gerçekleştirecektir diye tahmin ediyoruz. O zamana kadar veya resmi bilgiler paylaşılana kadar bu konu hakkında net bir şey söylemek mümkün değil.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.