Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 03.12.2022

Yakın bir tarihte, NFSU2, Unreal Engine 4 için bir proje oldu. Şimdi ise bu proje Unreal Engine 5'e geçiyor. Biz de, ilk oynanış görüntülerini sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Ayrıca, Need for Speed Underground 2 Unreal Engine 5 ile gerçekten çok güzel duruyor. Bu Unreal Engine yeniden yapımı, yayınladığımız diğerlerinin çoğundan daha meşru bir yeniden yapım gibi hissettiriyor. Videoya gerçekten bir göz atın. Bu proje NFS Underground 2'nin sanat estetiğini korurken uygun oynanış özelliklerine de sahip.

İkili, Unreal Engine 5'in önemli performans kazanımları, daha güvenilir fizik ve daha öngörülebilir bir simülasyon sağladığını iddia ediyor. Buna ek olarak, ekip oyunun çarpışma sistemini tamamen elden geçirdi ve artık çarpışmalar için çok daha basit olan kafesler kullanılıyor. Sonuç olarak, gezegenden düşmek veya mahsur kalmak imkansızdır. Sadece bu da değil, artık duvarlar boyunca sorunsuzca kaymak da mümkün. Proje ayrıca yeni dokular, yeni bir kamera ve güncellenmiş bir akış sistemi içeriyor.

Need for Speed Underground 2 Unreal Engine 5 ile enfes duruyor

Yukarıda paylaştığımız Need for Speed Underground 2 UE5 oynanış videosunu izlediniz mi? Peki, sizce de kesinlikle efsane durmuyor mu? Bizim nefesimizi kesmeyi fazlasıyla başardı. Gerçekten, bu şekilde bir NFSU2 görmeyi çok isteriz. Fakat, EA ekibi bizlere bu lezzeti verir mi, bilemiyoruz. Sonuçta, şu anda halihazırda yeni gelmiş olan bir Need for Speed Unbound var. Aslında, o da hiç fena durmuyor. Ama tabii ki bir NFSU 2 değil.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.