Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 01.10.2022

Minecraft, günümüzde kesinlikle çok fazla oynanan bir oyun. Özellikle, mobil cihazlar için de geliştirildiği andan itibaren, herkesin yanında taşıdığı bir oyun haline geldi. Bunun sebebini de anlamak mümkün. Çünkü oyun, size yaratıcılık konusunda gerçekten çok güzel özgürlükler veriyor. Oyunda, dilediğinizi yapabiliyorsunuz. İsterseniz, Minecraft'ın kendi gizemli dünyasının arkasındaki hikayeyi bile çözmeye çalışabiliyorsunuz. Böylesine bir oyunu mobil cihazlarında oynamak isteyen oyuncular için kesinlikle güzel bilgilerimiz var. Minecraft APK son sürüm nedir, nereden indirilir, nasıl yüklenir ve daha birçok soruya yanıt vereceğiz.

Minecraft APK son sürüm nedir?

Öncelikle, bu soruya yanıt getirelim. Ardından da, diğer detaylara geçelim. Aslında, bu sorunun cevabı sürekli olarak değişiyor. Zira, her geçen gün yeni bir sürüm daha çıkabiliyor. Tabii, yeni bir sürüm çıkınca da, bu sorunun cevabı değişiyor. Bu yazıyı sizler için hazırladığımız esnalarda sorunun cevabı, 1.19.30.04. Oyun, şu anda en güncel sürüm olarak 1.19.30.04 versiyonunda. Eğer bu yazımızı yayımladığımız sıralarda oynayacaksanız, versiyonu kesinlikle kontrol etmenizde fayda var. Çünkü, yanlışlıkla daha eski bir sürümü indirebilirsiniz. Bu da, en güncel oyun kalitesinden mahrum kalmak demek oluyor. Her şey yolundaysa, tadını çıkarmaya bakın.

Minecraft APK son sürüm nereden indirilir?

Bu sorunun aslında birden fazla cevabı var. Çünkü, oyunu hem orijinal indirmek isteyenler olabilir hem de korsan sürümü indirmek isteyenler olabilir. Biz, öncelikle oyunu orijinal olarak oynamak isteyen oyuncuların sorusuna bir yanıt getirelim. APK uzantılı dosyaları, Android cihazlarda kullanabilirsiniz. Android cihazlarda da en çok Google Play Store mağaza uygulaması var. Öncelikle, cihazınızdan Google Play Store uygulamasına giriş yapın. Ardından ise, arama kısmına "Minecraft" yazın ve aratın. Çıkan sonuçlardan oyunu bulun ve açın. Şu anda, oyunun fiyat etiketi 68,99 TL. Orijinal oynamak isteyen oyuncuların, 68,99 TL ödemesi gerekiyor. Satın alım işlemleri bitince, rahat rahat dilediğiniz zaman oyunu indirebilir ve sürekli olarak en güncel sürümü oynayabilirsiniz. Dilerseniz, Minecraft Google Play Store sayfasına buradan da ulaşabilirsiniz. Minecraft APK son sürüm, orada mevcut olacaktır.

 1. Google Play Store mağaza uygulamasını açın.
 2. Ardından, "Minecraft" yazın ve aratın.
 3. Çıkan sonuçlardan oyunu bulun ve açın.
 4. Şu anda, oyunun fiyatı 68,99 TL.
 5. Satın alım işlemleri bitince, oyunu indirebilirsiniz.

Minecraft APK son sürüm, korsan oynamak isteyenler için de mevcut tabii. Fakat, ne yazık ki direkt olarak bir bağlantı vermemiz mümkün değil. Bunun yerine, internette küçük bir araştırma yaparak bulabilirsiniz. Tabii, böyle bir indirme yapmak da fazlasıyla riskli. Zira, dosyalar içerisinde virüs olma ihtimali de söz konusu. Yani, eğer korsan sürüm oynamak istiyorsanız, öncelikle virüs girebilme ihtimalini göze almanız gerekmekte. Ardından ise, Google'da, "Minecraft apk bedava indir" veya benzeri aramalar yaparak, oyunun uygulamasını cihazınıza indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Ama, lütfen uyarılarımızı dikkate alın. Bu durumda, en sağlıklısı kesinlikle orijinal sürüm. Fiyat etiketi olarak da cep yakan kıvamlarda değil. İyi değerlendirmenizde fayda var.

 1. Cihazınızdaki internet tarayıcısını açın.
 2. Google'a girin.
 3. Google'da, "Minecraft apk bedava indir" veya benzeri bir arama yapın.
 4. Çıkan sonuçları biraz inceleyin.
 5. Gözünüze kestirdiğinizi şimdi cihazınıza indirebilirsiniz.
 6. Virüs taraması yapın.
 7. Sonuçlar temiz çıktıysa, uygulamayı şu anda yükleyebilirsiniz.

Minecraft APK son sürüm nasıl yüklenir?

Oyuna orijinal olarak sahip olduysanız, yapmanız gerekenler gerçekten çok basit. Google Play Store'a giriş yapın. Ardından, arama kısmına, "Minecraft" yazın ve aratın. Çıkan sonuçlar arasında oyunu bulun. Şimdi, oyunun sayfasındayken, "Yükle" butonuna basın. Böylece, kolay bir şekilde yüklemiş olacaksınız.

 1. Öncelikle, Google Play Store uygulamasını açın.
 2. Ardından, "Minecraft" yazın ve aratın.
 3. Çıkan sonuçlar arasında oyunu bulun ve açın.
 4. Şimdi, "Yükle" butonuna basın.
 5. Yüklenmesi için bekleyin.
 6. Yükleme tamamlanınca, oyuna direkt olarak giriş yapabilirsiniz.

Minecraft APK son sürüm haline korsan olarak sahip olduysanız, yapmanız gereken şeylerden bahsedelim. Öncelikle, indirmiş olduğunuz dosyayı virüs taramasından geçirin. Ardından, sorun yoksa dosyayı açın. Bu aşamada, dosyayı yüklemeye izin vermenizi isteyen bir ekran gelecektir. Şimdi, onaylayın ve yüklenmesini bekleyin. Ardından ise, uygulamayı açın, artık oyundasınız. Tabii, yükleme aşamasındayken, bazen cihazlar yükleme yapmaya izin vermeyebiliyor. Bu sebeple, bir de böyle bir sorunla karşılaşırsanız ne yapacağınızdan bahsedeceğiz. Fakat önce, adım adım yapmanız gerekenleri listeleyelim.

 1. Öncelikle, indirdiğiniz dosyayı virüs taramasından geçirin.
 2. Sorun yoksa dosyayı açın.
 3. Sonra, gelen ekran ekranda yüklemeye izin verin.
 4. Şimdi, yüklenmesini bekleyin.
 5. Ardından, uygulamayı açabilirsiniz.

Minecraft APK son sürüm dosyası yüklenmiyor, ne yapacağım?

Diyelim ki, cihazınıza dosyayı indirdiniz, virüs taraması yaptınız ve artık yükleyeceksiniz. Fakat cihazınız, dosyayı yüklemenize izin vermiyor. Bu durumda, ayarlardan bir ayarı değiştirmemiz gerekiyor. Öncelikle, cihazınızda Ayarlar uygulamasını açın. Burada, Güvenlik kategorisini açın. Orada bulunan ayarlar arasında, "Bilinmeyen kaynaklara izin ver" ayarını arayın ve bulun. Bulduysanız, bu ayarı açın. Her cihazda, "Bilinmeyen kaynaklara izin ver" demiyor olabilir. Bu yüzden, gözünüzü dört açın ve tıpkı aynısı olmasa da, çok aşırı benzeri olan ayarı açın.

 1. Öncelikle, Ayarlar uygulamasını açın.
 2. Şimdi, Güvenlik kategorisini açın.
 3. Ardından, "Bilinmeyen kaynaklara izin ver" ayarını bulun.
 4. Bulduysanız, bu ayarı açın.
 5. Yükleme işlemlerine, kaldığınız adımdan devam edin.

Minecraft nedir?

Minecraft APK son sürüm nasıl yüklenir, son sürüm nedir, nasıl indirilir ve benzeri sorulara şimdi yanıt verdik. Fakat, asıl sorudan bahsetmedik. Oyunu bilmeyen oyuncular elbette olabilir. Bu sebeple, bir de oyundan bahsedelim. Minecraft, oyunculara sonsuz bir dünya sunuyor. Bu dünyada, keşifler yaparak, malzeme toplayarak, canavarlarla savaşarak ve daha nice şeyler yaparak eğlenebilirsiniz. Çok fazla malzeme çeşidi var. Bu malzemeleri kullanarak, yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Dilediğiniz her şeyi inşa etme şansına sahipsiniz. Hatta, araştırmalar yaparak, oyunun arkasındaki hikayeyi bile çözebilirsiniz. Her şey, size bağlı.

Ayrıca, dilerseniz PUBG şekilli nick yazımıza da göz gezdirebilirsiniz. Tabii, dünyanın en zor oyunu nedir, merak ediyorsanız, bununla ilgili de bir yazımız mevcut. Aynı zamanda, CS 1.6 hileleri de var sitemizde. GTA 5 hileleri, GTA 4 hileleri, GTA San Andreas hileleri ve GTA Vice City hileleri de, göz gezdirmek isteyebileceğiniz yazılarımız arasında bulunuyor. Bu tarz yazılar ve çok daha fazlasını, sitemiz üzerinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca, sadece hileler tarzı yazılar değil, aynı zamanda rehberler ve incelemeler de yayımlamaktayız. Diğer yazılarımıza da göz gezdirmenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.