Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 28.03.2018

İlkbahar yavaş yavaş başlıyor. Microsoft ekibi de bu yeni mevsimi kutlamak amacı ile Microsoft Store üzerinde yepyeni indirimler başlatıyor. Bu yeni indirimlerin adı ise Bahar İndirimi olarak geçiyor. Oyuncular, bu yeni kampanya ile dijital oyunlarda %50 oranına varan indirimler elde edebiliyor. Xbox Live Gold üyeleri ise %10’a varan ek indirimlere kavuşuyor. Örnek vermek gerekirse, şu an Call of Duty: WWII oyunu Xbox Live Gold üyelerine %30 indirimli satılıyor. Normal üyelere ise %20 indirim bulunuyor. Daha da büyük bir oran arıyorsanız, FIFA 18 oyununda %60’a varan indirim bulunuyor. Eğer dilerseniz sistemde bulunan tüm indirimlere buradan göz atabilirsiniz.

Microsoft Store üzerinde Bahar İndirimi başladı

Microsoft Store üzerinde sadece oyunlar değil, birçok şey indirimde!

9 Nisan 2018 tarihinde sonlanacak olan bu indirimler, sadece video oyunları üzerinde değil. Bahar İndirimi ile Microsoft Store üzerinden daha ucuza Xbox Live Gold üyeliği de satın alabiliyorsunuz. Mesela şu an 3 aylık üyelik 75 lira değil, sadece 30 lira. Yani 1 aylık üyelik fiyatı verip, 3 ay üyeliğe sahip oluyorsunuz bir başka bakış açısı ile. Eğer dilerseniz bu sayede ucuza Xbox Live Gold alıp, ardından da mağaza üzerinde özel Xbox Live Gold indirimlerinden yararlanabiliyorsunuz.

Video oyunları ve özel hesaplar bir yana, bu mağazada satılan filmler ve diğer eğlence ögeleri de şu an indirimli. Tabii ki Bahar İndirimi sayesinde. Yalnız bu noktada küçük bir not düşelim, filmler Dolar üzerinden satılmakta. Mesela Alien Vs. Predator: 2-Pack Bundle, 30 Dolar yerine 10 Dolar fiyat etiketi ile satılmakta. Bir başka film indirimi örneği ise Harry Potter: The Complete 8 Film Collection olabilir. Çünkü Harry Potter: The Complete 8 Film Collection şu an 72 Dolar fiyat etiketi ile satılıyor. Bu filmin orijinal fiyatı ise 79 Dolar.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.