Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 08.03.2024

Son zamanlarda mutlaka duymuşsunuzdur... Evet, Ghost of Tsushima PC için de yolda. PlayStation platformlarına özel olarak çıkan bir başka oyun daha PC için geliyor. Peki, yolda olan bu oyunun ücretini merak ediyor musunuz? Eğer ediyorsanız, Ghost of Tsushima fiyatı nedir, kaç TL gibi sorulara yanıt vereceğimiz yazımıza hoş geldiniz. Oyun, şu anda güncel olarak PC platformuna geldiği için önce PC platformunun fiyatından bahsedeceğiz. Ardından da, standart PS platformlarındaki fiyatlarına değineceğiz.

Ghost of Tsushima PC sürümü fiyatı nedir?

Oyun, PC için 2 farklı platformda yer alacak. Bunlardan biri elbette Steam. Fakat, Steam fiyatı ne yazık ki dolar bazlı. Bu yüzden, Steam sürümünü ayrıca belirtmekte fayda gördük. Oyunun Steam sayfasına göz gezdirdiğimizde, 59,99 dolarlık fiyat etiketi görüyoruz. Tabii, bu oyunun ön sipariş fiyatı. Muhtemelen, bir ara %10 civarı indirim gelir ve fiyat, oyunun PC için çıktığı bir süre boyunca bir nebze daha uygun olur.

Ghost of Tsushima PC sürümü kaç TL?

Steam üzerinde Ghost of Tsushima fiyatı dolar bazlı olduğu için onu ayrıca söylemiştik. Bu yazıyı hazırladığımız esnada 1.910 TL civarı ediyor. Tabii, oyun çıkarken bu fiyat ne kadar değişir bilemiyoruz. Ancak, Epic Games üzerinde bir nebze daha uygun bir fiyat etiketine sahip. Zira, 1.499 TL gibi bir fiyat etiketi var. Bu da, Epic Games platformunu Steam'e göre bir tık daha cezbedici hale getiriyor. Artık, ikisi arasında tercih yapmak, tamamen size kalmış. Ayrıca, her iki platformda da "Yönetmenin Sürümü" versiyonu yer alıyor. Ya da, diğer bildiğimiz adıyla, "Director's Cut" kendisi.

Ghost of Tsushima PS5 ve PS4 fiyatı nedir?

Oyunu orijinal platformlarında, yani PS4 veya PS5 üzerinde oynamak isterseniz, fiyatları cidden uygun. Zira, PlayStation Store üzerinde sadece 699 TL gibi bir fiyat etiketine sahip. Bu da, oyunu PC sürümüne göre çok daha ucuz bir hale getiriyor. Dahası, 699 TL'ye satın alacağınız Ghost of Tsushima, Director's Cut sürümü. Yani, PC için gelen sürüm ile aynı. Bunu düşünerek karar vermenizde büyük fayda olacaktır.

Ghost of Tsushima fiyatı nedir, kaç TL gibi soruların cevabını artık biliyorsunuz. Eğer PC için almayı düşünüyorsanız, şimdi 16 Mayıs 2024 tarihini beklemek kalıyor geriye. Bundan sonra, rahat bir şekilde PC üzerinde oynama şansınız olacak. Fakat, oyunu direkt oynamak isterseniz, PS5 ile PS4 üzerinde zaten mevcut. Dahası, çok da uygun fiyatlı. Karar, size kalmış. Bütün bunlar dışında, en iyi PS5 multiplayer oyunlar yazımızı kontrol edebilirsiniz. Sonra, PS5 özel oyunlar listesi de sitemizde yer alıyor. Bunlar ve çok daha fazlası şu anda sitemizde sizi bekliyor. Şimdi, bol keyifli oyunlar dileriz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.