Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 04.06.2020

Frontier Developments ekibi, Elite Dangerous Odyssey isimli yeni genişleme paketlerinin yakında oyuncularla buluşacağını duyurdu. Duyuruda, net bir tarih belirtilmedi ne yazık ki. Fakat, en azından hangi dönemde çıkacağı hakkında bilgi verildi ve verilen bilgilere göre, Elite Dangerous Odyssey için biraz beklememiz gerekecek.

Elite Dangerous Odyssey genişleme paketinin çıkmasına daha çok var

Elite Dangerous Odyssey için yolda olan paket hakkında verilen bilgilere göre, bu paket 2021 yılının başlarında çıkacak. İlk çeyreğinde çıkacağını söylemek yanlış olmaz muhtemelen. Şu anda 6. ayda olduğumuzu düşünürsek, daha beklememiz gereken en az 6 ay daha var demektir.

Yolda olan genişleme paketi, oyunculara yepyeni gezegenler sunacak. Tabii, koskoca genişleme paketinde sadece yeni gezegenler yer almayacak. Aynı zamanda, yeni teknolojiler de bol bol bulunacak. Bu gezegenleri ve teknolojileri de, birinci şahıs bakış açısıyla, ayağımız yere basarak keşfedeceğiz. Hemen aşağıda yolda olan genişleme paketi için paylaşılan bir fragman yer alıyor, göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.