Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kemal Yiğit, Editör Yazım tarihi: 08.06.2018

Destiny 2 Forsaken genişleme paketi, oyuncularını adalet ve intikam arasındaki ince çizginin bulanıklaştığı vahşi diyarlarda destansı bir gezintiye çıkarmaya geliyor. Oyunun ilk büyük genişleme paketi, 4 Eylül 2018’de PS4, Xbox One ailesi ve PC’de indirilebilir olacak. 12 Haziran 2018 ile 14 Haziran 2018 arasında E3 oyun fuarında da tanıtılıyor olacak. Aklınızdaki soru işaretlerini, bu tarihler arasında E3 oyun fuarını takip ederek daha net bir şekilde giderebilirsiniz. Peki oyuncuları neler bekliyor?

Destiny 2 Forsaken

Destiny 2 Forsaken ile oyuncuları bekleyen yenilikler

Destiny 2 Forsaken ile keşfedilmeyi bekleyen iki yeni bölge ve destansı bir oyun sonu modu da gelmiş olacak. Gambit olarak adlandırılan bu mod, hibrit şekilde 4v4 PvE ve PvP olacak şekilde oyuncularına destansı bir savaş tecrübesi sunacak. Bu adımın oyuncuları tekrardan oyuna çekmek ve onları oyunda tutabilmek adına yeni bir gelişme olduğunu görüyoruz. Oyun sonu tecrübesi için ön plana çıkarılmış bir başka yenilik olan The Dreaming City, gizemi ve bölüm sonu canavarlarıyla keşfedilmeyi bekliyor olacak.

Oyun sonu yapılabilecek şeylerin arttırılması konusunda oldukça titiz çalışan ekip, oyun sonu tecrübesini daha derin ve ödüllendirici bir noktaya getirecek gibi duruyor. Kuşkusuz, oyunculara yeni genişleme paketi ile oldukça heyecanlı ve sürükleyici dakikalar yaşatılacaktır. Oyun sonu tecrübesini zenginleştirmek adına, sıfırdan ve oyuncuların forumlardaki isteklerini de göz önünde bulundurarak tasarlanmış bir baskın oyuncuları bekliyor olacak. Destiny 2 Forsaken, oldukça değişmiş yeni silah boşluğu sistemi, yeni mod sistemi ve sayısız oyun kalitesini geliştirecek yeniliklere sahip olacak.

Yapımcılar Destiny 2 Forsaken genişleme paketinden umutlu

Destiny 2 Forsaken proje lideri Scott Taylor, “Oyunun çıkışından bu yana, oyunculara Forsaken paketi ile diğer oyunculara karşı meydan okuyabilecekleri yeni bir ortam ve yenilikçi bir sistem tasarladık. Aynı zamanda oyuncuları ödüllendirici sistemler üzerinde de çalışıyoruz.” diyerek oyuncuları heyecanlandırırken bir diğer önemli isim olan Activision’dan Byron Beede ise, “High Moon Studios ve Bungie partnerliği ile oyun yeni ve etkileyici bir hikayeye sahip oldu, oyuncuların forumlarda dile getirdikleri istekleri en uygun şekilde pakete ekledik.” diyerek oyuncuların isteklerini karşılıksız bırakmadıklarını dile getirdi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.