Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 28.08.2018

AURORA44 ve Annapurna Interactive tarafından ASHEN için yepyeni bir video yayımlandı. Yayımlanan video ile birlikte, bizlere 11 dakikalık bir oynanış gösterildi. Hemen aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz 11 dakikalık ASHEN oynanış videosu, Annapurna Interactive ekibinin resmi YouTube kanalı aracılığıyla paylaşıldı. Siz, paylaşmış olduğumuz oynanış videosunu izlerken, biz de bir yandan sizlere oyun ve video hakkında birtakım bilgiler verelim.

ASHEN oynanış videosu, oyunun Gamescom 2018 sürümüne ait

Bu haberimize konuk olmuş olan ASHEN için yayımlanmış oynanış görüntüleri, oyunun Gamescom 2018 sürümüne ait. Bu, Annapurna Interactive ekibi tarafından hem ASHEN oynanış videosunun başlığında, hem de yine ASHEN oynanış videosunun açıklama kısmında özellikle belirtilmiş. Sıklıkla rast geldiğimiz bir şey varsa, o da oyunların etkinlik sürümlerinin, oyunların son sürümlerinden ufak tefek bile olsa farklı oldukları. Bu sebeple, ASHEN ile de birtakım farklılıklara denk gelebiliriz.

Sizlerle paylaşmış olduğumuz ASHEN oynanış videosunda, bizlere olabildiğince oyunun tanıtımı yapılıyor. Oyun içerisinde genel olarak ne yapacağımız, ne ile karşılaşacağımız gösteriliyor. Bunlar gösterilirken, bir yandan da ilk anlara şahitlik ediyoruz. Ayrıca, arka planda bir kişi de, karşılaşmakta olduğumuz görüntüler hakkında gerekli açıklamalarda bulunuyor. Eğer gösterilen görüntüler hoşunuza gittiyse, oyunun bulunduğumuz 2018 yılı içerisinde çıkışını yapacağını söyleyebiliriz. Fakat tam bir tarih bulunmuyor ne yazık ki. Biz en iyisi lafı daha fazla uzatmadan sizleri paylaşılan oynanış görüntüleri ile baş başa bırakalım.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.