Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 12.06.2020

Son dönemlerde Twitch'in popüler yayıncılarından olan Anna Deniz kimdir, kaç yaşında, boyu, nereli ve daha birçok sorunun cevabını bu yazımızda sizlerle paylaştık.

anna deniz

Tam adı Anna Deniz Şaylan olan güzel yayıncı 21 yaşındadır ve 1.74 boyundadır. Anne tarafı Ukrayna, baba tarafı ise Ankaralıdır bu yüzden Ankaralıdır. Mimar Sinan Üniversitesinde, Sosyoloji öğrencisidir. Anna Deniz yayıncılık dışında oyunculuk da yapmaktadır. LC Waikiki, ABC gibi markaların reklam filmlerinde oynamıştır. LCW reklam filmini aşağıda görebilirsiniz.

Yayınlarında yaşadığı komik ve güzel anların sosyal medyalarda paylaşılması sonucu oldukça ilgi görmüştür ve büyük bir kitle kazanmıştır. Twitch'de hala yayın yapmaya devam ediyor ve 1 Haziran itibariyle 351 bin takipçiye sahiptir. Instagram'da 426 bin, Twitter'da ise 12 bin takipçisi vardır.

annadeniz Twitch

annadeniz Instagram

annadeniz Twitter

 

Twitch Nedir?

Twitch ya da Twitch.tv, elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı görüntü akışı platformu.Haziran 2011'de Justin.tv kurucuları Justin Kan ve Emmett Shear tarafından kurulmuştur. Justin.tv girişimi olarak oyunlarla alakalı içerikleri yayımlamaya başlamıştır. Her ay 43 milyondan daha fazla izleyiciye hizmet vermektedir. Ortalama izlenme süresi ise 1,5 saattir. Şubat 2014'te ABD'de internet trafiğinin en büyük dördüncü kaynağı olarak belirlenmiştir. Eylül 2014 yılında Twitch, Amazon tarafından 970 Milyon $ karşılığında satın alınmıştır.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.