Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.11.2022

Sony, bir sonraki aksiyon rol yapma oyunu Lost Soul Aside için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Bu tanıtımdaki hem oynanış bölümleri hem de motor içi ara sahneler bir PC'de kaydedildi. Dolayısıyla, bu video, oyunun PC platformunda da mevcut olacağını doğruluyor.

Lost Soul Aside için yeni bir oynanış fragmanı nasıl olmuş?

Unreal Engine 4 kullanan Final Fantasy XV esintili aksiyon indie oyunu ilk olarak Lost Soul Aside olarak ortaya çıktı. Oyunun kahramanı Final Fantasy XV'deki Noctis'ten modellendi. Dahası, başlık hemen popülerlik kazandı.

Bright Memory Infinite gibi Lost Soul Aside da küçük bir grubun eseri. Sonuç olarak, beklentilerinizi yüksek tutmamakta fayda var. Sony, 2024 yılının başlarında Lost Soul Aside'ı piyasaya sürmeyi planlıyor. Oyunun PS4, PS5 ve PC sürümlerinin hepsinin aynı anda piyasaya sürüleceğini tahmin ediyoruz.

Bu oyun nedir?

Ultizero Games aksiyon rol yapma video oyunu olan Lost Soul Aside geliştiricisi. Ayrıca, Sony Interactive Entertainment yayıncı olarak arkasında. On yıl önce, çatışma sona erdiğinde, garip canavarlar ortaya çıktı. Kadim ırk Arena ve Kazer yanlışlıkla birleşti. Ardından, akıllarında kendi hedefleriyle, esrarengiz mücevherleri aramak için bir göreve çıktılar. "Bu sadece benim hayatta kalmam için; dünyayı kurtarmak için değil." gibi güzel bir söz de var. Ayrıca, önemli özellikleri:

  • Sofistike, sınırsız fantezi aleminin keşfi.
  • Akıcı ve zorlu bir dövüş.
  • Şık ve zarif görsel performans.
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.