Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 31.05.2015

Los Santos, zombilerin saldırısına uğradı. Siz şanslısınız çünkü hayatta kalan nadir insanlardansınız. Peki, güzelim Los Santos’u zombilere mi bırakacaksınız? Bu mod ile hem kendiniz için, hem de Los Santos’u zombilerden geri almak için savaşmaya hazır olun.

666a34-2015-05-29_00010

Grand Theft Auto V için geliştirilmiş olan bu mod ile birlikte dalga dalga bizlere saldıran zombilere karşı meydan okuyacağız ve hayatta kalmaya çalışacağız. Tabii tüm bu yaptıklarınızın bir ödülü de olacak, hiç merak etmeyin. Şimdilik ödül olarak sizlere para veriliyor fakat, yakında yeni silahlar ve mermilere de sahip olma şansını yakalayabileceksiniz. Oyun içerisinde bu zombi istilasını başlatmak için yapmanız gereken tek şey “Z” tuşuna basmak. Peki, nasıl kuracaksınız bu modu?

Zombi modunu kurmak için öncelikle 2 farklı moda sahip olmanız gerekiyor. Bu modların ilki, tahmin edebileceğiniz gibi Script Hook V. Öncelikle Script Hook V’i kurmanız gerekiyor. Bu modu kurabilmek için yapmanız gereken tek şey, indirdiğiniz dosyanın içindeki şeyleri Grand Theft Auto V’in kurulu olduğu yere taşımak. Script Hook V’i kurduktan sonra, bir de Script Hook V .NET’e ihtiyacınız olacak. Script Hook V .NET modunu da indirdikten sonra, oyununuzun kurulu olduğu yere dosyanın içindeki dosyaları çıkartmanız gerekecek. Yani, aynı Script Hook V’i kurar gibi yapacaksınız. Ayrıca bilgisayarınızda Microsoft .NET Framework 4.5 ve Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013 kurulu ise çok daha rahat bir deneyim yaşayabilirsiniz.

666a34-2015-05-29_00012

Yukarıda bahsettiğimiz tüm işlemleri yaptıktan sonra, geriye pek de bir şey kalmıyor aslında. Buraya tıklayarak zombi modunu indirmeniz gerekiyor ve indirdiğiniz dosyanın içindeki GTAV_Zombie.DLL dosyasınu, oyununuzun kurulu olduğu yerdeki “scripts” klasörüne atmanız yeterli. Eğer oyunun kurulu olduğu yerde scripts dosyası yok ise, kendiniz açabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.