Menü
https://leadergamer.com.tr/the-last-of-us-filmi/

Call of Duty: Infinite Warfare

Yapımcı Infinity Ward
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 4 Kasım 2016

Zombies in Spaceland Rehberi – Pack-a-Punch makinesi

Zombies in Spaceland’de Pack-a-Punch makinesine nasıl ulaşacağınızı bu rehberimizden öğrenebilirsiniz.


Call of Duty: Infinite Warfare’ın Zombies in Spaceland modu bir oyunun sunabileceği eğlencenin sınırlarını zorluyor. Özellikle oyun içerisindeki ilginç ve bir o kadar da hatırlaması zor etkinlikler bütün oyuncuların seveceği türden. Bu rehberimizde sizlere Zombies in Spaceland modundaki Pack-a-Puch makinesini bulmayı anlatacağız. Aslında diğer rehberlerimizde anlattıklarımız kadar zor olmayan bu işlem, yine de biraz emek ve zaman gerektiriyor tabii ki. Bu rehberi okumaya başlamadan önce, daha önce paylaştığımız “Bütün jeneratörleri etkinleştirmek” rehberini okumanızı ve buradaki işlemleri gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz.

Zombies in Spaceland

Öncelikle, bütün jeneratörleri etkinleştirin.

Pack-a-Punch makinesini bulmanın ilk adımı Zombies in Spaceland’deki bütün jeneratörleri etkinleştirmek. Oldukça zahmetli bir işlem olsa da, bu işin sonunda pek çok farklı noktada kullanabileceğiniz bir şeyi yani Spaceland’deki elektriği elde edeceksiniz. Haritanın her bölgesinde yer alan jeneratör kutularını bulmanız ve etkinleştirmeniz gerekiyor. Yazımızın başında bahsettiğimiz “Jeneratörleri Etkinleştirmek” rehberimizde her birine nasıl ulaşacağınızın detaylarını bulabilirsiniz. Bu işlemi tamamlamak az önce de söylediğimiz gibi uzun sürebilir ancak merak etmeyin, diğer adımlar oldukça kısa ve kolay.

Teleporter’ları kullanmanız gerekiyor.

Spaceland’deki bütün bölmelere elektrik sağladığınız anda, her bir bölmede bir tane olmak üzere oyunda toplam 4 tane Teleporter bulunduğunu fark edeceksiniz. Bu aşamada yapmanız gereken tek şey, bütün Teleporter’ları kullanmak. Bunun için ise Teleporter’ın üstüne doğru ilermeniz ve etkileşim için ayarladığınız butona basmanız yeterli. Bütün Teleportler’ları aktif ettiğiniz anda haritanın merkezinde üstünde bir gezegen bulunan 5. Teleporter ortaya çıkacak.

Artık Pack-a-Punch makinesini bulmak için hazırsınız.

Zombies in Spaceland Pack-a-Punch makinesi, az önce bahsettiğimiz 5. Teleporter’ın merkezinde bulunuyor. Doğal olarak ulaşmak için Teleporter’ın içine girmeniz gerekli. Girdiğiniz anda eski bir film yansıtıcısını göreceksiniz, işte o gördüğünüz şey Pack-a-Punch makinesi. Pack-a-Punch’ı kullanmak 5,000’e mal olacağından paranızın olduğundan emin olun. Yapmanız gereken tek şey Pack-a-Puch’a doğru ilerleyerek etkileşim tuşuna basmak. Pack-a-Punch animasyonu birkaç saniye süreceğinden bu süre içerisinde tehlikede olmayacağınızdan emin olmalısınız. Artık Zombies in Spaceland’de kullanmak üzere bir Pack-a-Punch makineniz var.

Göz atabileceğiniz diğer Call of Duty: Infinite Warfare ve Zombies in Spaceland Rehberlerimiz

  • Call of Duty: Infinite Warfare hakkında bilgi almak istiyor, kendinize bir yol gösterici arıyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
  • Hızlı oynanışa alışmak ve oyuna daha kolay adapte olmak istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
  • Zombies in Spaceland modunda Dischord silahını elde etmek istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
  • Zombies in Spaceland modundaki bütün jeneratörleri etkinleştirmek istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
  • Zombies in Spaceland modunda Pack-a-Punch makinesine ulaşmak istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
Yaşar Baturalp Editör