Menü
https://leadergamer.com.tr/take-two-red-dead-redemption-2-iddiali/

Call of Duty: Infinite Warfare

Yapımcı Infinity Ward
Dağıtımcı Activision
Tür
Çıkış Tarihi 4 Kasım 2016

Zombies in Spaceland Rehberi – Bütün jeneratörleri etkinleştirmek

Zombies in Spaceland modundaki bütün jeneratörleri nasıl etkinleştireceğinizi anlatıyoruz.


Geçtiğimiz haftalarda çıkışını gerçekleştiren Call of Duty: Infinite Warfare’ın en etkileyici özelliklerinden birisi olan Zombies in Spaceland modu, bizim de ilgimizi çekmiş ve oyuna yüksek bir not vermemizi sağlayan unsurlardan olmuştu. Eğlenceli mi eğlenceli bu modda yapacak o kadar çok şey var ki hepsini aklınızda tutmanız mümkün olmuyor. Bu rehberimizde sizlere Zombies in Spaceland modunda jeneratörleri devreye sokmayı, dolayısıyla Pack-a-Punch makinesi için ilk adımı atmayı anlatacağız. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve her noktadan adım adım bahsedeceğimiz rehberimize geçelim.

Zombies in Spaceland

İlk jeneratörü kolayca etkinleştireceksiniz.

Zombies in Spaceland’e başladığınız bölgedeki jeneratör, etkinleştirmeniz gereken jeneratörlerin ilki. Bu jeneratörü etkinleştirmeden bu bölgeden ayrılamayacağınız için burası çok önemli. Önemli olmasının yanı sıra bulması da oldukça kolay. Spaceland’de doğduktan hemen sonra solunuza bakın ve arkadaki köşeye doğru yürümeye başlayın. Kapısında yıldırım işareti olan bir oda göreceksiniz, zaten bu işaret odanın içinde ne olduğunu anlatıyor. Odaya girdikten sonra sağınıza bakın, duvarda kıvılcım saçan bir kutu göreceksiniz. Kutuya doğru yaklaşıp etkileşim için ayarladığınız tuşa bastıktan sonra işiniz bitiyor. Doğduğunuz bölge artık elektrik alıyor, dilediğiniz gibi diğer bölgelere ilerleyebilirsiniz.

Journey Into Space’e giriş yapın.

Doğduğunuz bölgeden sola doğru ilerlediğinizde Journey Into Space’i bulacaksınız, bölgeye girdiğiniz anda sağa dönün. Astrocade’e giden merdivenlerden çıkın, kapıyı açtığınızda Astrocade oyun salonu sizleri bekliyor olacak. Oyun salonuna girdiğinizde sağ tarafa doğru ilerleyin. Hemen karşınızdaki zombi yaratıcısının sağ tarafından jeneratör kutusu ile karşılaşacaksınız. Kutuya doğru ilerleyip gücü vermeden önce size doğru gelen hiçbir zombinin olmadığına emin olmanız gerekiyor. Bu bölgeye de elektrik verdiğiniz anda, oyun salonundaki bütün oyunları oynayabilir hale geleceksiniz. Astrocade, Zombies in Spaceland’in bizlere sunduğu büyük yeniliklerden bir tanesi. Oyun salonundan ayrıldıktan sonra doğduğunuz bölgeye geri dönün ve diğer jeneratörler için kendinizi hazırlayın.

Aynı bölgede iki jeneratör kutusu bulunuyor.

Doğduğunuz bölgeden sola, yani Journey Into Space’in öbür tarafına doğru ilerleyin. Yolda bir kapıyı açmanız gerekeceğinden yeterince paranız olduğuna emin olun ve öyle yola çıkın. Üstündeki uzay gemisiyle kırmızı bir şekilde parlayan büyük bir kulayi gördüğünüzde doğru yolda olduğunuzu anlayacaksınız. Yolunuza devam edin ancak sol taraftan ilerleyin. Uzay gemisinin altından geçtiğinizde, açık bir kapı karşınıza çıkacak. Kapıdan içeriye girin ve sağ taraftaki tüneli takip etmeniz gerekiyor, tünelin sonuna geldiğinizde Journey Into Space’deki ikinci jeneratör kutusuyla karşılaşacaksınız.

Polar Peak jeneratörünü etkinleştirin.

Zombies in Spaceland’deki hız trenlerinin bulunduğu bölgeye yani Polar Peak’e ilerlemeniz ve buradaki jeneratörü aktif hale getirmeniz gerekiyor. Hedefinize ilerlerken birkaç kapı ile karşılaşacağınız için, yanınızda bir miktar para bulundurmanız yararlı olacaktır. Önünüze çıkan ilk kapı olan Polar Peak kapısını açın ve holde ilerlemeye devam edin. Zirveye ulaştığınızda yolun sol tarafındaki ikinci kapıyı açın ve diğer hole giriş yapın. Bu holün zirvesinde, sağ tarafta hız treninin girişiyle karşılaşacaksınız. Hız trenine bindiğiniz yerin karşısındaki odada jeneratör kutusu sizleri bekliyor olacak. Buraya ulaşmak için hız treni odasına girdiğinizde içecek makinesinin olduğu sol taraftan ilerleyin. Odaya girip sağınıza baktığınızda jeneratör kutusuyla karşılaşacaksınız. Zombies in Spaceland’i tamamen elektrikle donatmanıza sadece bir jeneratör kaldı.

Son olarak, Kepler System jeneratörüne ilerleyin.

Polar Peak’ten geri dönerken sol tarafınızda kalan geniş bölge Kepler System olarak geçiyor. Eğer doğduğunuz bölgeden ilerliyorsanız tam karşınıza doğru devam edin ancak sağ tarafta kalmaya da dikkat edin. Jeneratör kutusunun nerede olduğunu gösteren kocaman bir tabela olduğu için, buraya elektrik vermek oldukça kolay olacak. Kepler System’a girdiğinizde tepeye doğru ilerleyin ve soldaki tuvaletlere yaklaşın. Bu tuvaletler kapalı olacağından para ödeyerek bariyerleri kaldırmanız gerekecek. Açtığınız yeni bölgeye girin ve sol taraftan ilerleyin. Üstünde “Power” yazan dev gibi bir tabelanın işaret ettiği merdivenden ilerleyin. Merdivenin sonuna vardığınızda jeneratör kutusu hemen sağınızda olacak. Aktif hale getirdiğinizde Zombies in Spaceland’deki bütün jeneratörleri çalıştırmış olacaksınız. Artık Pack-a-Punch makinesini bulabilir ve modda daha ileriye gidebilirsiniz.

Göz atabileceğiniz diğer Call of Duty: Infinite Warfare ve Zombies in Spaceland Rehberlerimiz

  • Call of Duty: Infinite Warfare hakkında bilgi almak istiyor, kendinize bir yol gösterici arıyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
  • Hızlı oynanışa alışmak ve oyuna daha kolay adapte olmak istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
  • Zombies in Spaceland modunda Dischord silahını elde etmek istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
  • Zombies in Spaceland modundaki bütün jeneratörleri etkinleştirmek istiyorsanız, buradaki rehberimize göz atabilirsiniz.
Yaşar Baturalp Editör