Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

YouTube içerik üreticisi çocuğun hızlı gelen şöhreti, başına iş açtı

YouTube içerik üreticisi çocuğun hızlı gelen şöhreti, başına iş açtı

Bari mutluluğunu biraz yaşasaydı.

Hayatınızın en mutlu gününden sonrasında, birkaç gün içinde, hayatınızın en kötü gününü yaşadınız mı hiç? Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan 12 yaşındaki bir YouTube içerik üreticisi, iki zıt duyguyu arka arkaya yaşadı. Büyük bir sürpriz sonunda gelen şöhretinin tadına varamadan, birkaç gün sonrasında korku dolu anlar yaşayan YouTube içerik üreticisi Rolly Ranchers, şöhretin bedelini biraz erken ödemiş oldu.

YouTube içerik üreticisi çocuğun hızlı gelen şöhreti, başına iş açtı

Her şey, Fortnite: Battle Royale oyununun yayınını yaptığı sırada, ünlü bir YouTube içerik üreticisi olan Cizzorz ile oyunda eşleşmesiyle başladı. Rolly Ranchers’ın bu karşılaşmadan önceki takipçi sayısı, düzenli içerik üretmesine rağmen 1000’den azdı. Bir süre beraber oyun oynadıktan sonra, takipçi sayısı hayli fazla olan Cizzary, hayranlarını, Rolly Ranchers’ı takip etmeleri yönünde teşvik etti. Bunun üzerine genç YouTube içerik üreticisinin takipçi sayısı aniden yükselmeye başladı. Rolly Ranchers’ın takipçi sayısı, henüz 24 saat bile geçmeden 80 bin rakamının üstüne çıktı.

Oldukça şaşıran, mutluluktan ağlayan ve sürekli teşekkür sözcükleri söyleyen 12 yaşındaki YouTube içerik üreticisi, hızlı gelen şöhretinin bedeli maalesef çok çabuk ödedi. Oyun yayınını yaptıkları günü takip eden Pazar günü evi, polisler tarafından basıldı. Büyük bir şok yaşayan çocuk, neyin olup bittiğini anlayamazken, gerçek bir süre sonra ortaya çıktı. İnternet üzerinden ünlenen Rolly Ranchers’ı bir kişi ihbar etmişti. Gelen ihbarda; genç YouTube içerik üreticisinin, evinde annesiyle birlikte, canlı yayında intihar edeceğini söylenmişti.

Olayın ardından büyük bir şok yaşayan Rolly Ranchers, bu kez farklı bir nedenden gözyaşı dökmüş oldu. Yapılan bu kötü şakaya, ünlü Youtube içerik üreticisi Cizzorz da ağır bir şekilde tepki gösterdi. Çok üzgün olduğunu ifade eden Cizzorz, umarım bunu yapan kişi yakalanır ve hayatını hücrede geçirir dedi. 12 yaşındaki çocuk ise olayın şokunu henüz atlamadı ve yeni içerikler hazırlayıp hazırlamayacağını bilmediğini söylüyor. Talihsiz çocuğa şöhreti getiren oyun yayınını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın