Menü
https://leadergamer.com.tr/overwatch-dva-2ne1-cl/
Youtube 9 Ağustos 2017 8:45

YouTube ekibi, içerik üreticileri için bir güncelleme getiriyor

Bu haberimiz özellikle YouTube içerik üreticilerini sevindirecek cinsten.


Üretici insanlar için YouTube para kazanma açısından mükemmel bir platform olarak gösterilebilir. Herhangi bir ilgi çekici içerik sayesinde birçok kişi YouTube üzerinden geçimini sağlayabiliyor. Ünlü video platformunun ekibi tarafından yeni getirilen güncelleme, içerik üreticileri ve reklamlar konusu üzerinde duruyor. Bildiğiniz üzere, bazı videolar normal bir şekilde para kazandırabiliyor, bazıları para kazandırıyor, fakat sınırlandırılmış bir şekilde ve bazı videolar da belli başlı sebeplerden dolayı hiç para kazandırmıyordu.

YouTube

Peki, YouTube içerik üreticileri için gelecek olan yeni güncelleme ile neler değişiyor?

Normal şartlarda, hangi video sınırlı, normal veya kazandırmıyor çok da fazla belli değildi, fakat yeni güncelleme ile yüklenilen videoların hangisinin kazandırdığını, hangisinin sınırlı olduğunu ve hangisinin kazandırmadığını anlamak kolaylaşacak. Yeni güncelleme 3 adet simge ekliyor. Bunlardan ilki yeşil arka plana sahip dolar simgesi. Bu yeşil dolar simgesi, videonun normal bir şekilde para kazandırdığını gösteriyor. Aynı simgenin sarısı ise, videonun sınırlı bir şekilde kazandırıyor olduğunu gösteriyor. Son olarak üzerine çizgi çekilmiş olan dolar simgesi bulunuyor ve tahmin edebileceğiniz üzere bu simgeye sahipse video, ne yazık ki para kazandırmıyor.

Haberimize konuk olan bu yeni özellik, gelecek birkaç hafta içerisinde YouTube içerik üreticileri için gelecek ve bu özellik hesabınız ile kullanılabilir olduğunda, bu haber size Creator Studio‘da bir bildirim ile gösterilecek. Bu yolda olan yeni özellik, kazançları etkileyen bir özellik değil. Sadece içerik üreticilerinin, ürettikleri içeriğin ne durumda olduğunu gösteren bir özellik. Bahsini etmiş olduğumuz simgeleri sırasıyla hemen aşağıda görebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör