YouTube ve YouTube Gaming abonelikleri birleşiyor

YouTube ve YouTube Gaming abonelikleri birleşiyor

Bilginize sunarız.

YouTube ekibi yaptığı yeni bir açıklamada, YouTube ve YouTube Gaming aboneliklerinin birleşeceğini duyurdu. Yapılan bu açıklama, “Merhaba Kaan, YouTube ve YouTube Gaming’deki kanal abonelikleriniz birkaç gün içinde birleştirilecek. Bu sayede, bu uygulamalardan birinde abone olduğunuz bir kanala diğer uygulamada da abone olacaksınız. Ayrıca YouTube Gaming aboneliklerinize ait içerikleri YouTube ana sayfanızda da görmeye başlayabilirsiniz. Ancak endişelenmenize gerek yok. YouTube Gaming sadece oyun içerikleri sunmaya devam edecek. İki uygulamada da kanallara abone olmaya veya kanal aboneliğinden çıkmaya devam edebilirsiniz. Birleştirilen abonelikleriniz her iki uygulamada da gösterilecek. YouTube Ekibi” şeklinde bir elektronik posta ile gönderildi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

YouTube ve YouTube Gaming abonelikleri birleşiyor

YouTube daha önce de yeniliklerde çıkmıştı karşımıza.

Bu platform hakkında daha önce de, “Bildiğiniz üzere, önceden YouTube üzerinden video indirmek için 3. parti uygulamalardan faydalanmak zorunda kalıyorduk her zaman. Tabii, bu uygulamalara da ne kadar güvenebileceğimiz hep büyük bir sorundu. Daha sonralardan, YouTube tarafından videoların indirilmesi desteklenmeye başlanmıştı. Başlarda sadece 16 ülke destekleniyordu. Şimdi ise, desteklenen 16 ülkenin arasına yepyeni 109 ülke daha katıldı ve toplamda 125 ülke oldu. Yani, YouTube tarafından artık, aralarında ülkemizin de bulunduğu tam 125 adet ülkede, videoların çevrim dışı izlenebilmesi amacıyla indirilmesi destekleniyor.

Haberimizin içerisinde bulunan görsel ve haberimizin en sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz galerimiz, eğer bu 125 ülkeden bir tanesi içerisindeyseniz karşınıza çıkabilecek seçenekleri gösteriyor. Aralarında, “Download” seçeneğini de görebilirsiniz. Ayrıca, indirme yaparken, videolarınızın kalitesini seçme gibi bir lüksünüz de bulunuyor. Beğendiğiniz videoları artık çevrim dışı da izleyebileceğiniz bu yeni özellik sayesinde YouTube platformu, artık biz kullanıcılar için çok daha güzel ve kullanışlı. Eğer bahsini ettiğimiz 125 ülkeden bir tanesinde yaşıyorsanız, özelliğin çoktan sizlere de sunulmuş olması gerekli.” demiştik.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.