YouTube içerik üreticisi, daha fazla abone uğruna sevgilisini öldürdü

YouTube içerik üreticisi, daha fazla abone uğruna sevgilisini öldürdü

Fazladan birkaç görüntülenme, biraz da yeni aboneler için, bir insan öldürüldü.

Minnesota bölgesinde yaşayan, 19 yaşındaki Monalisa Perez, aktif olarak YouTube içerik üreticiliği yapıyor. Yani, YouTube üzerinde video yayımlıyor ve bu videolar ile hayatını yaşamaya çalışıyor. Görülen o ki, Monalisa Perez, videolarında biraz daha görüntülenme istemiş. Çünkü kendisi, sevgilisi ile oldukça tehlikeli bir video çekmeye karar verdi. Video çekilmeden önce, Monalisa Perez’in Twitter üzerinden söylediğine bu video fikri, sevgilisine aitti. Bu fikir ise, Desert Eagle .50 kalibre bir silahtan çıkan merminin, bir kitap tarafından dururulup, durdurulamayacağı idi. Sizlerin de tahmin edebileceği gibi, 50 kalibrelik o mermiyi, bir kitap durduramadı.

YouTube içerik üreticisi, video çekme uğruna sevgilisini öldürdü

Videonun çekilmesi için kameralar, ışıklar ve diğer her şey hazırlandı. Monalisa Perez, eline Desert Eagle .50 kalibre silahını aldı. Kızın sevgilisi olan, 22 yaşındaki Pedro Ruiz III ise eline bir kitap aldı ve namlunun ucuna geçti. Hem hamile olan, hem de 2 çocuk annesi olan Monalisa Perez, tetiği çekti ve tahmin edebileceğiniz gibi, bir kitap, o mermiyi durduramadı. Anında ambulansı arayan Monalisa Perez, ne yazık ki sevgilisini kurtaramadı. Çünkü ambulans geldiği zaman, Pedro Ruiz III ne yazık ki ölmüştü.

Pedro Ruiz III’in amcası, yaptığı bir açıklamada, video fikrinden haberdar olduğunu, bu videoyu çekmemeleri için onları ikna etmeyi denediğini fakat ikisinin de ikna olmadığını belirtti. 1 ay önce YouTube üzerinde video yayımlamaya başlayan Monalisa Perez, ne yazık ki çok büyük bir hata yaptı ve bunun bir geri dönüşü de bulunmuyor. Eğer dilerseniz, hemen aşağıdan, kanalda yayımlanan son videoya göz atabilirsiniz. Haberimizde bahsettiğimiz video, tabii ki internet aleminde bulunmuyor.

Tüm bunların haricinde, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza, En iyi PlayStation 4 oyunları yazımıza, En iyi Xbox One oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir