Yogscast Jingle Jam 2017 ile 850 Dolar değerindeki oyunlar sadece 35 Dolar

Yogscast Jingle Jam 2017 ile 850 Dolar değerindeki oyunlar sadece 35 Dolar

Bu oyunlar size Steam kodu olarak veriliyor.

Humble Bundle ekibi ile Yogscast ekibi tekrar işbirliği yaparak oyuncuların ve hayır severlerin karşısına Yogscast Jingle Jam 2017 paketini çıkartıyor. Yogscast Jingle Jam 2017 paketi sayesinde oyuncular, sadece 35 Dolar ödeme yaparak, 850 Dolar değerindeki video oyunlarına erişim sağlayabiliyor. Aynı zamanda da ödediğiniz 35 Dolar, belli hayır kurumlarına gönderiliyor, hem de hiç bir kesinti olmadan. Yani verdiğiniz paranızın tamamı, direkt olarak belli kuruma gönderiliyor. Biz veya Humble Bundle herhangi bir pay almıyoruz. Zaten uzun zamandır varlığını sürdüren Yogscast Jingle Jam paketinin de özelliği hep bu idi.

Yogscast Jingle Jam 2017

Öncelikle, eğer 35 Dolar size fazla geliyorsa ve yine de bir bağış yapmak istiyorsanız, sadece 5 Dolar ödeme yaparak bağışınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu ödemenin sonucunda Yogscast ekibi sizden canlı yayın sırasında bahsediyor ve ayrıca Team Fortress 2 rozetlerine sahip oluyorsunuz. Eğer 35 Dolar veya daha fazlasını ödemek isterseniz de işler eğlenceli bir hale geliyor. Çünkü 35 Dolar verdiğiniz an, ay sonuna kadar her gün 1 yeni oyuna sahip oluyorsunuz. Bu haberi yazdığımız şu sırada, Yogscast Jingle Jam 2017 paketinin içeriğinde Rust, Dungeon of the Endless, Q.U.B.E. Director’s Cut ve Garry’s Mod bulunuyor. Tabii dediğimiz gibi paketin içerisine daha çok oyun girecek.

Kampanya sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Eğer bu paketi siz de satın alıp, hem hayır yapıp, hem de sayısız oyunun sahibi olmak istiyorsanız acele etmenizi öneriyoruz. Çünkü Humble Bundle ekibinden gelen açıklamalara göre bu paketin satış sayısı sınırlı. Yani sonsuza dek satışta göremeyeceksiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın