Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 03.01.2017

Seriyi toplamak isteyenler için büyük fırsat!

assassins_creed_unity_guide_17-600x337

Sudan ucuz fiyatlara popüler oyunları satmalarıyla ve kazandıkları parayı çeşitli yardım kuruluşlarını bağışmalarıyla ünlü olan Humble Bundle, zamanında Battlefield 3'ün yer aldığı Humble Origin Bundle ile bayağı bir popüler olmuştu. Zaman zaman AAA serileri kampanya dahiline sokan Humble Bundle, 2017 yılının ilk kampanyasını Ubisoft'un sevilen serisi Assassin's Creed için gerçekleştirdi.

"İstediğin kadar öde" olarak belirtilen ilk dört oyun, Assassin's Creed 1 ve AC: Chronicles üçlemesi. (China, India, Russia) Her kuruşu yardım kuruluşlarına giden kampanyada, "İstediğin kadar öde" seçeneği ile çeşitli yardım kuruluşlarına dilediğiniz kadar bağış yapabilirsiniz. Bunlar beni kesmez diyorsanız, 6$ ödediğiniz takdirde Assassin's Creed 2 - Deluxe Edition, Assassin's Creed 3, Assassin's Creed 3: Tyranny of King Washington - The Infamy ve Assassin's Creed: Liberation HD oyunlarına sahip olabiliyorsunuz. Vitesi biraz daha yükseltmek isteyenler ise 6$ yerine 15$ verdikleri takdirde, bütün bu saydığımız oyunların yanında Assassin's Creed: Brotherhood ve Assassin's Creed: Unity oyunlarına sahip olacaklar. Detaylara bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, sizler için incelediğimiz PlayStation 4 Pro ve PlayStation VR incelemelerine ilgili bağlantılardan, 2017 yılında çıkacak oyunları ise bu haberimizden ulaşabilirsiniz. VG247 Türkiye’yi Facebook, Twitter ve Youtube üzerinde takip etmeyi unutmayın!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.