Yıldız “Gitar” Savaşları!

Yıldız “Gitar” Savaşları!

Han'ı "solo" atarken izlemek muhteşem olurdu!

Bir oyun ancak bu kadar farklı alanlara yayılabilir. 64 yaşındaki Tom Bingham yaklaşık on yıl önce yapmaya başladığı çeşitli müzik enstrümanlarına bir yenisini daha eklerken, Yıldız Savaşlarından ilham aldığını görüyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

star-wars-guitarsİngiliz “The Sun” gazetesi ile yaptığı röportajda; “Eskiden sigara kutuları şeklinde gitar yapmayı severdim, ama sonradan sıkıldım. Belli bir süre boş durduktan sonra, bir gün duvarda ‘Millennium Falcon’un resmini gördüm ve bunu yapmaya karar verdim hatta, içine LED ışıkları bile yerleştirdim.” dedi.

star-wars-guitars-1Elbetteki bu gitarları yapmak her baba yiğidin harcı değil. Son derece zahmetli bir iş olmasının yanı sıra, her birinin yapılması için üç ay uğraşılması gereken bu gitarların yapımı için son derece titiz ve dikkatli bir çalışma gerekiyor.

star_wars_themed_guitars_lwdjzTom Bingham, 64 yaşında olmasına rağmen bu işi son derece başarılı bir şekilde yaptığını görebiliyoruz.

b-wing-guitar-star-warsBu gitarları satmayacağını açıklayan Tom, bu işi şimdilik hobi için yaptığını belirtti ve daha sonraki zamanlar içinde ‘Yıldız Savaşları’ hayranlarından gelecek herhangi bir isteğin ise onu çok mutlu edeceğini de sözlerine ekledi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bu başarılı İhtiyar adamı tebrik ederken, bizlerle kalmanız dileğiyle, iyi günler.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.