Yenilenecek Dust2 haritası ile ilgili yeni detaylar yayımlandı

Yenilenecek Dust2 haritası ile ilgili yeni detaylar yayımlandı

Bu haritaya girdiğinizde oynayacağınız karakterler de değişmiş olacak.

Genel olarak Counter-Strike serisinin en bilinen haritalarından bir tanesi olan Dust2 karşımıza Counter-Strike: Global Offensive oyunu ile de çıktı. Harita, bu en yeni oyunda karşımıza çıktığında halihazırda iyileştirilmişti. Fakat bunlar seneler önce yaşandı. Valve, seneler içerisinde CS GO oyununa yepyeni haritalar getirdi, grafiklerde değişiklikler yaptı, fakat Dust2 aynı kaldı. Valve ise sonunda bu haritayı da yenilemeye karar verdi. Bu durumun haberini sizlere zaten dün sunmuştuk. Bugün ise yenilenecek Dust2 haritası hakkında yepyeni detaylar resmi CS GO sitesi üzerinden yayımlandı.

CS GO

Yayımlanan yeni bilgilere göre Dust2 haritası öncelikle grafiksel olarak yenilenecek. Ardından tabii ki oynanış mekanikleri açısından yenilenecek bu harita. Mesela oyuncular yenilenmiş haritada kendi takım arkadaşlarının ve düşmanların nerede olduğunu daha rahat anlayabilecek. Ayrıca harita içerisinde oyuncuların hareket etmesi iyileştirilecek, daha fazla siper imkanı sunulacak. Tabii bunlar sadece büyük değişiklikler. Bunlar haricinde daha küçük değişiklikler de olacaktır fakat Valve her ayrıntısına kadar girmedi. Son olarak oyunun yenilenmiş haritası için iki yeni görsel de yayımlandı. Bu görsellerin bir tanesinde B alanını görüyoruz. Diğerinde ise oyunun yenilenmiş terörist takımını görüyoruz.

dust2

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın