Menü
https://leadergamer.com.tr/overwatch-izleyici-modu-gelistirilecek/

Xbox One

Yapımcı
Dağıtımcı
Tür
Çıkış Tarihi
Xbox 9 Ağustos 2017 8:39

Yeni Xbox güncellemesi hakkındaki detaylar paylaşıldı

Home sayfasındaki bütün kontroller kullanıcının elinde.


Xbox‘ın en önemli isimlerinden bir tanesi olan Mike Ybarra, Xbox‘ın gelecek güncellemesi hakkında konuştu. Alpha Ring ismini verdikleri Xbox Insiders grubu için 7 Ağustos 2017 tarihi itibari ile sunulan güncelleme, ekibin söylediklerine göre PC ile Microsoft‘un konsolu üzerinde oyun oynama konusunda büyük bir güncelleme. Çünkü, yine ekip tarafından söylenilenlere göre, geliştirici ekip geri dönüşlere kulak vermiş ve Home sayfasını istedikleri gibi düzenleyebilmek gibi özellikler getirmiş.

Xbox

Gelen güncelleme ile birlikte profil resimleri, oyun merkezi, profiller ve daha birçok yerde yenilikler göreceğiz. Bunlar dışındaki önemli güncellemelerden de bahsedecek olursak, ilk olarak haberimizin girişinde de bahsetmiş olduğumuz Home sayfasının istenildiği gibi düzenlenmesi konusuna değinmemiz gerekir ve özetle geliştirici ekibin bütün kontrolleri biz oyuncuların eline verdiğini söyleriz.

Xbox ekibi, güncelleme hakkındaki yorumlarınızı bekliyor.

Elbette tek büyük güncelleme Home sayfasına gelmiyor. Sekmeler arasındaki geçiş de hızlandırıldı. Bu da, arkadaşlarınıza katılmak, yayın yapmak, uygulamalar arasında geçiş yapmak ve işiniz bitince Home sayfasına dönme konusunda zaman kaybını önlüyor. Ayrıca, topluluk kısmına, yepyeni bir Activity Feed düzeni getirildi. Yeni gelen düzen ile, daha fazla içeriği anlık olarak görmek mümkün. Yorumları okumak, etkinliklere göz atmak gibi konularda yardımcı olan düzen, geliştirici ekibin söylediklerine göre kullanıcıları daha rahat ettirecek.

Windows 10 işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda bulunan Game Mode isimli ayarın açılıp kapanması da kolaylaştırılıyor. Mixer ile yayın yaparken Game Bar kullandığınızda, yayınınızdaki ses konusunda daha fazla seçenek ile karşılaşacağız. Bulunduğumuz 2017 yılının ilerleyen zamanlarında çıkacak olan güncellemede, Xbox ekibinin söylediklerine göre bu saydıklarımızdan daha fazla özellik bulunacak. Hemen aşağıdan Mike Ybarra tarafından yorumlanan  yeni güncellemeyi daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör