Menü
https://leadergamer.com.tr/yeni-need-for-speed-payback-videosu/
Uncharted: The Lost Legacy 25 Temmuz 2017 17:24

Yeni Uncharted: The Lost Legacy videosu yayımlandı

Yayımlanan bu 14 dakikalık Uncharted: The Lost Legacy videosu ile birlikte oyunun çok farklı bir yönünü görüyoruz.


PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro oyuncuları için çıkışını 22 Ağustos 2017 tarihinde gerçekleştirecek olan Uncharted: The Lost Legacy için yeni bir oynanış videosu yayımlandı. Resmi PlayStation YouTube kanalı üzerinden yayımlanan bu video ile oyunun daha fazla oynanış görüntülerine ulaşmış olduk. Yayımlanmış olan bu videonun 4K çözünürlük desteği vermesi, gözlerimize hitap ederken; şahit olduğumuz aksiyon da bizleri oyun için daha fazla heyecanlandırdı. Yaklaşık 14 dakika uzunluğunda olan bu video, daha önce yayımlanan E3 2017 demolarından da oldukça farklı, benzersiz bir alanda geçmekte. Yani, yayımlanmış olan bu videoyu, daha izlemeden eski video zannetmeyiniz efendim. Dilerseniz yeni Uncharted The Lost Legacy videosuna hemen aşağıdan sizler de göz atabilirsiniz.

Uncharted The Lost Legacy

Uncharted The Lost Legacy ile Bağımsız Bir Macera

The Last of Us ve Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu gibi beğenilen yapımların ardındaki geliştiricinin bu yeni yapımında hızlı aksiyonun ve heyecanlandıran tehlikelerin olduğu yeni bir yolculuğa çıkacaksınız. Meşhur antik Hindistan’ın kutsal eserini geri almaya ve acımasız bir savaştan uzak durmaya çalışan Chloe Frazer, en son Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu’nda görünen paralı asker Nadine Ross’un yardımını almak zorunda. Birlikte Hindistan’ın dağlarının derinlerine inecek, kutsal eserin gizemini ortaya çıkarmak için birlikte çalışmayı öğrenecek, acımasız rakiplerine karşı savaşarak ilerleyecek ve bölgenin kaosa sürüklenmesine mani olacaklar…

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer sadece en iyi PlayStation 4 oyunlarını görmek istiyorsanız, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımız mutlaka ilginizi çekecektir. Eğer tüm bu oyunları oynayacak bir televizyon arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız işinizi görecektir. Daha genel kullanım amaçlı bir televizyon arıyorsanız da, en iyi oyun televizyonları başlıklı bir yazımız bulunmakta.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör