Menü
https://leadergamer.com.tr/south-park-the-fractured-but-whole-sistem-gereksinimleri/

Uncharted: The Lost Legacy

Yapımcı Naughty Dog
Dağıtımcı Sony Interactive Entertainment
Tür
Çıkış Tarihi 2017
Uncharted: The Lost Legacy 11 Ağustos 2017 14:44

Yeni Uncharted: The Lost Legacy eşyaları satışa sunuldu

Uncharted: The Lost Legacy oyununun resmi çıkışını, oyuna ait özel eşyalar ile kutlayabilirsiniz.


22 Ağustos 2017 tarihinde PlayStation 4 oyuncularının karşısına çıkmaya hazırlanan Uncharted: The Lost Legacy, beklenilenden daha kısa bir sürede bizlerin karşısına çıktı. Tabii oyun olarak değil, aksesuarlar veya kıyafetler olarak. Nasıl mı? Hemen anlatalım, PlayStation Blog üzerinden paylaşılan yeni bir yazıda, PlayStation Gear sistemine yeni Uncharted: The Lost Legacy ürünlerinin eklendiği belirtildi. PlayStation Gear, Sony anlaşmalı birçok oyunun temasında eşya satan, resmi bir Sony sitesi. İşte bu siteye eklenen yeni ürünler de, Uncharted: The Lost Legacy tişörtleri, bardakları, anahartarlıkları ve çok daha fazlası idi. Dilerseniz ilk ürünü hemen aşağıdaki görselden görebilirsiniz.

Yeni Uncharted: The Lost Legacy eşyaları satışa sunuldu

Sizlerin de yukarıdan görebileceği bu çok şık tişört, şimdiden PlayStation Gear sistemine eklendi ama henüz satın alıma açık değil. Şimdiden üründen istediğiniz adette ayırtıp, oyunun resmi çıkışı ile istediğiniz ürünlere kavuşabiliyorsunuz. Mesela, yukarıdan görebildiğiniz bu tişörtün fiyatı £13.99 olarak geçiyor. Eğer bu tip oyun kıyafetleri sevmiyorsanız, direkt olarak neden oyun almıyorsunuz? PlayStation 4 için çıkacak olan Uncharted: The Lost Legacy oyunundan değil, Uncharted: The Lost Legacy temalı Monopoly oyunundan bahsediyoruz. Bu Monopoly, şu an PlayStation Gear üzerinde £30.99. Daha fazla ürüne buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör