Yeni Tomb Raider filmi için ilk resmi poster yayımlandı

Yeni Tomb Raider filmi için ilk resmi poster yayımlandı

Lara Croft'un boynuna ne olmuş öyle?

Mart 2018 içerisinde vizyona girecek olan yeni Tomb Raider filmi için ilk resmi poster yayımlandı. Yayımlanan bu posterde Lara Croft’u görebiliyoruz sadece. Postere bakarak film hakkında başka bir şey öğrenmek ne yazık ki pek mümkün görünmüyor. Fakat bu bir problem değil çünkü yapılan açıklamalara göre yarın Tomb Raider filmi için ilk tanıtım videosu yayımlanacak. Yani filme ilk bakışımızı atabileceğiz. Video yayımlanana kadar poster ile idare etmemiz gerekecek. Film için yayımlanan ilk resmi postere de haberimizin en altından göz atabilirsiniz.

Yeni Tomb Raider filmi için ilk resmi poster yayımlandı

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın