Yeni bir Thief oyunu ve filmi geliyor

Yeni bir Thief oyunu ve filmi geliyor

Eidos Interactive, Thief serisini tekrar oyuncuların önüne sunmaya hazırlanıyor.

Eidos Interactive çatısı altında bulunan Thief serisi, Game Informer cephesinden gelen raporlara göre tekrar canlanıyor. Hem de bu canlanma, bu sefer sadece video oyunu sektöründe olmayacak. Çünkü Eidos Interactive, Thief serisi için hem yeni bir oyun geliştiriyor, hem de sinema salonları için bir film yapıyor. Straight Up Films ekibinin listelemesine göre Thief filmi, “Video oyunu tarafından yaratılan steampunk dünyada yatan film, serinin kahramanlarının dünyası hakkında yeni bir bölüm anlatacak.” şeklinde ifade ediliyor. Aksiyon-macera tipindeki bu film, Adam Mason ve Simon Boyes ikilisi tarafından yazılıyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yeni bir Thief oyunu ve filmi geliyor

Film hakkında her ne kadar bu kadar bilgiye sahip olsak da, yeni oyun hakkında hiçbir şey bilinmiyor. Geliştirici ekipten veya yayıncı şirketten resmi bir açıklama olmadığı için zaten bu bilgileri de birer söylenti olarak almalıyız. Serinin en son oyunu 2014 senesinde piyasaya çıkmıştı ve eğer yeni bir Thief oyunu hazırlanıyorsa, ve tabii ki çıkış tarihi yakınsa, önümüzdeki ay gerçekleşecek E3 2017 etkinliği sırasında bir duyuru alabiliriz diye düşünüyoruz. Peki, sizin bu konudaki fikriniz nedir? Bu seriye ait yeni bir oyun görmek istiyor musunuz?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.