Yeni bir The Legend of Zelda Breath of the Wild bölgesi bulundu

Yeni bir The Legend of Zelda Breath of the Wild bölgesi bulundu

The Master Trials ek paketindeki dünya keşfedildi!

The Legend of Zelda Breath of the Wild, bildiğiniz üzere uzun bir süre önce bizlerle buluşmuş bir yapım. Fakat öylesine güzel, gizemli ve kapsamlı bir dünyası var ki, oyuncular tarafından hala beğenilecek oynanmaya devam ediliyor. Hatta birtakım The Legend of Zelda Breath of the Wild oyuncuları işi abartıp, birtakım hatalar ve açıklarla bambaşka yerleri keşfetmeye çıkıyor. Bu haberimizde de, böyle bir durumdan bahsedeceğiz. Hemen aşağıda bulunan video ise, The Legend of Zelda Breath of the Wild haberimizin ana konusu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Legend of Zelda Breath of the Wild içerisinde keşfedilmemiş bölge bulundu

Haberimiz içerisinde paylaşmış olduğumuz video, The Legend of Zelda Breath of the Wild içerisinde henüz keşfedilmemiş bir bölgeyi gösteriyor. Aslında yapılan şey, bir açık sayesinde, The Legend of Zelda Breath of the Wild’ın The Master Trials ek paketinde bulunan bir alana giriş yapmak. Master Sword’un gücünü yükseltmek için girdiğimiz 3 testten final olanında, 4. aşamada bulunuyor bu açık. Zaten The Legend of Zelda Breath of the Wild için paylaştığımız videoda nasıl yaptığını da tek tek gösteriyor.

The Legend of Zelda Breath of the Wild haberimize konuk olan bu açık sayesinde, oyuncu yepyeni bir alan buluyor. Bulduğu alan, final aşamalarının bulunduğu haritanın kendisi. Burada, gizemli alevden su ve hayalet küplerle karşılaşıyor. Tabii, sadece bununla da kalmıyor, aynı zamanda The Legend of Zelda Breath of the Wild The Master Trials ek paketindeki haritalardan bir tanesinin dünyasının kenarına da ulaşmayı başarıyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.