Menü
https://leadergamer.com.tr/amd-radeon-vega-frontier-edition-1500-dolar/
Spider-Man 14 Temmuz 2017 12:06

Yeni Spider-Man oyununda sürekli strateji değiştirmeniz gerekebilir

Eğer sürekli aynı strateji ile, oyunu kolay bir şekilde bitirebileceğinizi sanıyorsanız, yanılıyorsunuz.


E3 2016 ve E3 2017 etkinliklerinde gördüğümüz, PlayStation 4 için geliştirilen yeni Spider-Man oyunu, tahmin edildiğinden biraz daha zor bir yapıya sahip olabilir. Temel olarak bir açık dünya oyunu olan Spider-Man içerisinde, bildiğiniz üzere birçok farklı düşman karakter ile karşılaşacağız. Bildiğimiz kadarıyla, bu karakterlerden bir tanesi de Mr. Negative olacak. Oyuncular, kendi kurdukları stratejiler ile Mr. Negative karakterini, belki yenebilecekler, belki yenemeyecekler, şu an bilemiyoruz ama Mr. Negative için kullandığınız strateji, diğer kötü karakterler için geçerli olmayabilir. Bu konudaki bir açıklamayı, direkt olarak oyunun geliştirici ekibinden aldık.

Yeni Spider-Man oyununda sürekli strateji değiştirmeniz gerekebilir

Insomniac Games ekibinin kreatif yönetmeni olan Bryan Intihar, Official PlayStation Magazine UK ekibine bir röportaj verdi ve bu röportajda, bol bol Spider-Man oyunundan konuşuldu. Bryan Intihar, “Inner Demons’ı seçmemizin ardındaki nedenlerden bir tanesi de, onun negatif enerjileri bir silaha dönüştürmesi. Bu yüzden oyuncu, kullandığı stratejileri değiştirmek durumunda kalıyor. Biz, düşman karakterlerin farklı olmasını ve böylece, Spider-Man karakterinin sürekli strateji değiştirmesini istiyoruz. Oyuncuyu sürekli ve olabildiğince yeni stratejiler kullanmaya çekeceğiz.” dedi.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza ve Minecraft Story Mode – Sezon 2 – Bölüm 1: Hero in Residence inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör