Menü
https://leadergamer.com.tr/destiny-2-ekipman/
Spider-Man 9 Temmuz 2017 12:30

Yeni Spider-Man oyununu bazı insanlar film zannediyor

CGI teknolojisi ile oyun teknolojisi arasındaki ince çizgi şaşırtıcı.


Insomniac Games tarafından geliştirilmekte olan PlayStation 4 platformuna özel Spider-Man oyununa ait görseller, maalesef bazı kişiler tarafından filmden alınmış ekran kayıtları zannedilmekte. CGI ile yapılmış olan görüntüler, uzun süredir filmlerde yer alıyor ve filmin tadını, eğer kaliteli bir CGI olursa, çok üst bir seviyeye taşımayı başarıyor. Aslına bakarsanız, Insomniac Games‘i de tebrik etmek gerek, geliştirmekte oldukları oyunun görüntü kalitesinin CGI seviyesinde olduğu için.

Spider-Man

Bildiğiniz üzere, Spider-Man: Homecoming isimli çok beklenen film, geçtiğimiz günlerde vizyona girdi ve birçok medya sayfaları tarafından incelendi. Variety ismi ile bilinen bir site, incelemiş oldukları filmin görüntüsü olarak, Insomniac Games‘in geliştirmekte olduğu yapıma ait olan bir görüntü kullandı. Bir süre sonra silinmiş olsa da, maalesef burası internet ve internette hiçbir şey bir kere ortaya çıktıktan sonra yok edilemiyor.

Haberimizde görmüş olduğunuz görüntüde, haberimize konuk olan Variety isimli sitenin yaptığı incelemede Insomniac Games tarafından geliştirilmekte olan Spider-Man oyununa ait bir görüntüyü kullandığını görebilirsiniz. Açıkçasını sorarsanız, CGI teknolojisi ve her ne kadar kaliteli olursa olsun bir oyun içi görüntü arasında bariz farklar oluyor. Biz oyuncular, oyunlar ile CGI teknolojisi arasındaki farkı ayırt edebilecek tecrübeye sahipken maalesef oyunlarla pek alakası olmayan kesim bu tarz konularda yanılabiliyor.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi Counter-Strike oyunları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza, en iyi GTA oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör