Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Yeni Ring of Honor kemerleri tanıtıldı

Yeni Ring of Honor kemerleri tanıtıldı

Bu şampiyonluk kemerlerinin hepsi birbirinden güzel görünüyor.

Evet, bir profesyonel güreş haberi yazıyor. Evet, bu yazımızı WWE kategorisi altında yazıyoruz ama kuruluş WWE değil, Ring of Honor. Merak etmeyin, her şeyin farkındayız. Öncelikle söylemek isteriz ki, sitemiz üzerinde genel olarak bir profesyonel güreş kategorisi açmayacağız, sadece WWE olarak kalacak çünkü genel olarak sadece WWE haberlerine yer vereceğiz ama arada sırada Ring of Honor gibi bağımsız kuruşların da haberlerine yer vermeye çalışacağız. Zaten eskiden de WWE haberleri yazıyorduk, eski bir takipçi iseniz mutlaka hatırlarsınız. Şimdiden söyleyelim. Dilerseniz bu küçük açıklama ardından şimdi de ana haberimize geçelim. Çünkü Ring of Honor, resmi YouTube kanalında yayımladığı bir video ile yeni şampiyonluk kemerlerini tanıttı.

Yeni Ring of Honor ROH tanıtıldı

YouTube üzerinde yayımlanan bu videoda Ian Riccaboni, 2018 senesi içerisinde karşımıza çıkacak olan büyük etkinlikleri ve ardından da kemerleri tanıtıyor. Tanıtılan bu kemerler ise toplam 3 adet ve hepsi dünya şampiyonluğu olarak geçiyor. Yeni kemerlerden ilki, 6-Kişi Takım şampiyonluğu. Diğer kemer ise Dünya Takım şampiyonluğu olarak geçmekte. Tanıtılan son şampiyonluk kemeri ise Dünya Televizyon şampiyonluğu olarak geçmekte. Bu 3 yeni kemer haricinde Ring of Honor şovu sırasında daha önce birkaç yeni kemer tasarımı gösterilmişti. Yapılan bu yeni tanıtım ile de kuruluş, 2018 senesine tertemiz ve yepyeni bir giriş yapmış olacak.

Gösterilen bu 3 yeni kemerlerde özellikle 6-Kişi Takım şampiyonluğu dikkatleri çekiyor çünkü bu kemer, tanıtılan diğer kemerlerden biraz daha farklı bir tasarıma sahip. Diğer iki kemer ve kuruluş içerisindeki birçok kemer klas ve altın temelli bir tasarıma sahip iken bu 6-Kişi Takım şampiyonluğu biraz daha modern ve gümüş bir tasarım ile karşımıza çıkıyor. Bu yeni tasarımı birçok kişi beğenmese de, beğenen takipçiler de oldu tabii ki. Dilerseniz bu kemerleri hemen aşağıdaki videodan görebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın