Yeni Red Dead Redemption 2 videosu geliyor

Yeni Red Dead Redemption 2 videosu geliyor

Acaba oynanış anlarını mı gösterirler?

Orijinal olarak şu zamanlarda çıkacaktı yeni Red Dead Redemption 2. Fakat Rockstar Games oyunu erteledi ve artık yeni çıkış tarihi 2018 senesinin ilk çeyreği idi. Bugüne kadar Red Dead Redemption 2 hakkında çok fazla şey görmedik. Bolca sızıntı haber, duyuru videosu ve oyun ertelendiğinde yayımlanan görseller var elimizde. Görünüşe bakılırsa, önümüzdeki hafta elimize yepyeni video veya görseller geçecek. Çünkü Rockstar Games, Twitter üzerinden yeni bir görsel yayımladı ve bu görselde, Red Dead Redemption 2 hakkındaki yeni bilgilerin 28 Eylül 2017 tarihinde yayımlanacağını belirtti.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yeni Red Dead Redemption 2 videosu geliyor

Rockstar Games, 28 Eylül 2017 tarihinde Red Dead Redemption 2 için video mu yayımlayacak, görsel mi yayımlayacak yoksa yepyeni oynanış detayları mı göreceğiz, henüz bilemiyoruz. Fakat bu yeni bilgiler yayımlandığı zaman öncelikle sizin haberiniz olacak, bizlerin sayesinde. Bu yüzden bizleri takip etmeye devam ediniz. Son olarak hatırlatalım: Red Dead Redemption 2 çıkışını PlayStation 4 ve Xbox One için 2018 senesinin ortalarında gerçekleştirecek.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.