Menü
https://leadergamer.com.tr/samsung-dex-bilgisayariniza-geliyor/
Prison Break 4 Nisan 2017 14:34

Yeni Prison Break dizisinin ilk 5 dakikası yayımlandı

Sonunda be arkadaş.


8 yıllık bir bekleyiş ardından, bu hafta içerisinde tekrar televizyon ekranlarına dönecek olan yeni Prison Break dizisinin ilk 5 dakikası, geçen gün dizinin Facebook sayfası üzerinden paylaşıldı.

Bu dizinin geri döneceği, seneler öncesinden belliydi ve bu konu hakkında, “2009’da çıkan Prison Break: The Final Break ile veda eden Prison Break dizisi, Fox’un yönetim koltuğunda oturan isimler olan Dana Walden ve Gary Newman tarafından gelen açıklamalara göre geri dönüyor. Bu popüler yapıtın devam dizisi şeklinde karşımıza çıkacak olan yeni dizi, önceki dizide yaşanan olayları tamamen göz ardı da etmeyecek” demiştik.

Duyuru haberimizin devamında ise, “Lincoln Burrows gibi bazı ikonik karakterlerin yeni Prison Break ile birlikte geri döneceğini de belirten Fox, daha önce 24 ve The X-Files gibi dizileri de yeniden çekmeye başlamıştı. Bakalım yeni dizi ile birlikte karşımıza neler çıkacak? 10 bölümden oluşacak olan yeni dizi, 2017 senesi içerisinde televizyonlarımızda olacak.” demiştik.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bir de Red Dead Redemption 2 çıkış tarihi, PC sürümü, haberleri ve diğer her şey yazımıza da göz atmayı sakın unutmayın. Oldukça işe yarar bilgiler var oyun hakkında.

Kaan GEZER Editör