Yeni PlayStation Store indirimleri başladı

Yeni PlayStation Store indirimleri başladı

Birbirinden güzel oyunlar şimdi indirimde.

Eğer PlayStation 4 üzerinde oynayabileceğiniz yeni ve ucuz oyunlar arıyorsanız, yeni başlayan PlayStation Store indirimleri işinize yarayabilir. PlayStation Blog üzerinden yayımlanan yeni yazıya göre öncelikle indirime giren oyun Grand Theft Auto V. Evet, bu oyun yeni sayılmaz fakat kesinlikle satın alınması gereken bir oyun. Şu an PlayStation Store üzerinde indirimde olan Grand Theft Auto V ürünleri ise Grand Theft Auto V, Grand Theft Auto V & 1. Great White Shark Cash Card Bundle, Grand Theft Auto V & 2. Whale Shark Cash Card Bundle, Grand Theft Auto V & 3. Megalodon Shark Cash Card Bundle ve Megalodon Shark Cash Card. 

Yeni PlayStation Store indirimleri başladı

PlayStation Store üzerinde Grand Theft Auto V haricinde Square Enix oyunları da indirimde. Eğer şu an konsolunuzu açarsanız, şu Square Enix oyunlarını indirimli fiyatlarla göreceksiniz: FINAL FANTASY XII THE ZODIAC AGE, FINAL FANTASY® XV, FINAL FANTASY XV Digital Premium Edition ve NieR: Automata. Son olarak mağaza üzerinde Star Wars Battlefront Ultimate Edition, Fortnite – Deluxe Founder’s Pack ve Fortnite – Standard Founder’s Pack ürünleri de indirimde.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın