Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 25.05.2015

2015’in son çeyreğinde çıkması için PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için duyurulan yeni Need For Speed oyunu hakkında bugün farklı bilgiler açıklandı. Oyun hakkında açıklanan ilk bilgi, oyunun adının sadece Need for Speed olarak anılacağını ve 2. bir ismin olmayacağı hakkında oldu.

Capture

Tabii açıklanan bilgiler bu kadarla kalmadı ve oyunun yeni bir Underground oyunu olmayacağı da söylendi. Fakat geliştiricilerin söylediğine göre oyunda Underground elementleri görebileceğiz. Bu elementler büyük bir ihtimalle, detaylı modifye ve serbest sokak yarışları olabilir diye düşünüyoruz.

Capture

Tüm bu bilgiler haricinde yine Twitter üzerinden oyunun gösterileceği tarih 15 Haziran 2015 olarak doğrulandı. Ayrıca oyunun Origin üzerinden çıkış yapacağı da Need for Speed geliştiricileri tarafından açıklandı. Bu arada, PlayStation 3 ve Xbox 360 kullanıcıları için de kötü haber. 2015 senesi içerisine çıkacak olan Need for Speed eski nesil konsolları pas geçecek.

Capture

Son olarak da, yeni Need for Speed oyununun Star Wars: Battlefront’un güçlü motoru olan yeni Frostbite ile geliştirildiği açıklandı. Bu da demek oluyor ki oyun çıktığı zaman çok güzel grafikler görebileceğiz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.