Yeni Need for Speed, daha fazla modifiye imkanı sunacak

Yeni Need for Speed, daha fazla modifiye imkanı sunacak

EA, resmi olarak yeni Need for Speed oyunu hakkında onlarca yeni bilgi verdi.

2015 ve 2016 senelerinde karşımıza çıkan Need for Speed oyunu, birçok oyuncunun beklentilerini karşılayamamıştı. Evet, oyun grafik olarak etkiliydi ama içi boştu. Oynanış sıkıcıydı, senaryo neredeyse yoktu. İşte EA, tüm bunları unutmanızı istiyor çünkü artık yeni Need for Speed hakkında konuşma vakti geldi. EA, resmi internet sitesi üzerinden, yeni oyun hakkında yepyeni bilgiler verdi ve oyun hakkındaki ilk görseli yayımladı. Dilerseniz öncelikle görsele bakalım, ardından da detaylardan bahsederiz. İşte oyunun ilk görseli!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yeni Need for Speed, daha fazla modifiye imkanı sunacak

Ghost Games tarafından geliştirilen yeni oyun, resmi açıklamaya göre 2017 sonunda piyasada olacak. Oyunun ilk resmi tanıtımını, E3 2017 öncesindeki EA Play etkinliği sırasında göreceğiz. Fakat bu tanıtım öncesinde, resmi siteden oyun hakkında yeni bilgiler de geldi. Gelen ilk bilgiler, oyunun modifiye mekanikleri hakkındaydı. Yapılan açıklamalara göre, bu yeni oyunda ve serinin devamında, modifiye sistemi daha detaylı ve daha önemli olacak. Bu modifiye sistemi, oyunda çok büyük bir role sahip olacak.

Modifiye sistemi gibi, polis sistemi de gittikçe ilerleyecek. Serinin yeni oyununda da polisler bulunacak ve eskisinden daha aksiyonlu bir yapı ile karşılaşacağız. Son olarak, seri hakkındaki en önemli haberi verelim sizlere. 2017 sonunda çıkacak olan yeni Need for Speed oyunu, sürekli olarak çevrim içi olmamızı istemeyecek. Yani oyunu, internet bağlantımız yokken de oynayabileceğiz. Açıkçası bu durum, serinin en son çıkan oyununda büyük problemlere yol açmıştı.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.