Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 24.06.2020

Square Enix ekibi tarafından yolda olan Marvel’s Avengers için 2 yeni fragman yayımlandı. Marvel’s Avengers isimli yapımın ilk fragmanı, bizlere motor içi hikaye görüntüleri gösteriyor. Diğeri ise, oynanış görüntülerini barındıran bir fragman.

Marvel’s Avengers fragmanı dolu dolu içerik gösteriyor

Hemen yukarıda bulunan video, bizlere Marvel’s Avengers motor içi görsellerle hikayesini sunan video. Hikayeye göre Kamala Khan oluyor ve onun yeteneklerini kullanarak AIM adındaki Dünya’ya büyük bir tehdit olacak organizasyonu durdurmaya çalışıyoruz.

Oyuncular, Kamala Khan ile ilk olarak Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow ve Thor’un, San Francisco’da yüksek teknolojili bir Avengers binasını gösterdiği anlarda karşılaşıyor.

Diğer Marvel’s Avengers fragmanında ise bizlere bol bol oynanış gösteriliyor. Marvel’s Avengers için bir tane de eşli oyun oynanışı bulunuyor. Onu da, haberimizin en sonunda bulabilirsiniz.

Marvel’s Avengers, 4 Eylül 2020 tarihinde Steam üzerinde çıkış yapacak. Yani, geriye çok da bir zaman kalmadı. Şu önümüzdeki birkaç ayın oyunlarla dolu olduğunu görmek gerçekten sevindirici.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.