Menü
https://leadergamer.com.tr/2016-en-iyi-oyunu-battlefield-1/
Horizon: Zero Dawn 30 Kasım 2016 12:36

PlayStation Experience 2016 sırasında yeni Horizon: Zero Dawn videosu göreceğiz

Yeni Wipeout oyunu da bu etkinlik sırasında gösterilecek.


Şu önümüzdeki 4 gün oldukça hareketli geçecek. Çünkü öncelikle The Game Awards 2016 etkinliği gerçekleşecek, ardından da PlayStation Experience 2016 etkinliğini göreceğiz. Bu iki etkinlik de arka arkaya gerçekleşecek ve birçok oyun gösterilecek. Görülen o ki, gösterilecek olan o bazı oyunlar, yepyeni duyurular olacak. Mesela yeni bir Wipeout oyunu, PlayStation Experience 2016 sırasında gösterilebilecek. Üstüne bir de, yeni bir Horizon: Zero Dawn videosu görebileceğiz. Tabii bunları biz demiyoruz, oyun dünyasından sızdırdığı bilgilerle tanınan bir isim diyor.

Horizon: Zero Dawn

Shinobi602 cephesinden gelen raporlara göre PlayStation Experience 2016 sırasında yeni bir Wipeout oyunu duyurusu ve Marvel vs. Capcom 4 duyurusu görebiliriz. Öyle ki, Marvel vs. Capcom 4 duyurusunu Polygon zaten onaylamıştı. Yine de ortada kesin bir şey yok tabii. Ayrıca, Sony’nin 2017 için hazırladığı PlayStation 4’e özel oyunlardan biri olan Horizon: Zero Dawn için de yepyeni bir video, bu etkinlik sırasında gösterilebilir. Bu rapor da yine aynı isimden geliyor tabii.

Bakalım 3 Aralık 2016 ile 4 Aralık 2016 tarihlerinde gerçekleşecek olan Sony’nin bu etkinliğinde hangi oyunları, nasıl göreceğiz? Yeni oyun duyuruları alabilecek miyiz? Yeni oynanış videoları izleyebilecek miyiz? Hepsinin cevabını önümüzdeki günlerde görebileceğiz.

Kaan GEZER Editör