Yeni Grand Theft Auto V güncellemesi bazı sorunları düzeltiyor!

Yeni Grand Theft Auto V güncellemesi bazı sorunları düzeltiyor!

Rockstar Games'in modlara karşı yaklaşımı gördük...

Rockstar Games, Ill-gotten Gains ek paketi ile birlikte ortaya çıkan sorunların düzeltileceğine söz vermişti. Geçtiğimiz vakitlerde söz verilen güncelleme yayımlandı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

gta_online_t_shirts_ill_gotten_gains_2_weekend

91 MB boyutunda olan güncelleme şuanda indirilebilir durumda. Düşük kare/saniye oranı sorununa sahip sistemlerde bu sorunu çözmek için, tek oyunculu bölümde yüklenen bazı modlarda sorun olacağı bildiriliyor.

Geliştirici ekip, “Hikaye modunda kullanılan mod TU 1.28 varken performans düşüklüğü olduğu bize bildirildi. Bizim önceliğimiz modlarla olan bir oyunun performansını arttırmak değil, mod kurulmamış oyunun performansını arttırmak. Oyuncular performans düşüklüğü yaşıyorlarsa oyunda modları tutmanın bir anlamı yok.” sözlerini kullandı.

Ayrıca geliştirici ekip,” Bizim birincil hedefimiz, GTA Online’da adil olmayan bir geliştirmeler, oyunun akışını bozan modlara karşı önlem almak. Hikaye modunda bunların olması bizim açımızdan bir önemi yok fakat GTA Online’da böyle durumlarla karşılaşırsak oyuncuların oyun zevkini baltalamamak amaçlı bu durumlara müdahale ederiz. Hikaye modunda kullanılan modlar oyuncuların tercihi ve kendilerini riske etmesi.” diyerek zararlı Online modlara karşı olduklarını söyledi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.